W nowej formule "Jaka to melodia?" pojawiają się stare nagrania z czasów Janowskiego! "To ponad 50 procent materiałów"

W nowych odcinkach "Jaka to melodia?" pojawiają się muzycy, którzy wraz z Robertem Janowskim (w ramach solidarności) odeszli z show. Dlaczego tak się dzieje? Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z prezes Media Corporation, firmy, która w przeszłości była producentem "JTM?", Katarzyną Ocieszyńską.

1 września o godzinie 17.30 został wyemitowany pierwszy odcinek "Jaka to melodia?" z udziałem Norbiego. Na ekranie zabrakło uwielbianego przez Polaków Roberta Janowskiego, który pożegnał się z widzami po niemalże 21 latach pracy. Ale nie tylko on rozstał się z show. O swoim odejściu z programu poinformowali jakiś czas temu: Grzegorz Wilk, Aneta Figiel, czy też Robert Osam.

Dlaczego zatem część osób wciąż możemy oglądać w nowych odcinkach "Jaka to melodia"?

W nowej formule "Jaka to melodia?" pojawiają się stare nagrania

Jak się okazuje, w nowych odcinkach programu pojawiają się stare materiały Media Corporation, nagrane za czasów Roberta Janowskiego. Dlatego też kilkakrotnie doszło do absurdalnych sytuacji.

W jednym z odcinków Norbi przywitał kobietę, która dołączyła do ekipy programu i gra na klawiszach. Ale chwilę później, podczas występu Krzysztofa Krawczyka, przy klawiszach zobaczyliśmy już Roberta Osama, który odszedł przecież z show wraz z Robertem Janowskim.

Skontaktowaliśmy się z muzykiem.

Nie chcę komentować tej sprawy - usłyszeliśmy w odpowiedzi. 

W celu wyjaśnienia tych nieścisłości zadzwoniliśmy także do Katarzyny Ocieszyńskiej, prezes Media Corporation.

Jeżeli pani pyta, czy w programie pojawiają się materiały, które my, jako Media Corporation produkowaliśmy za czasów Roberta Janowskiego, to tak, potwierdzam. W mojej ocenie pojawia się ponad 50 procent materiałów - powiedziała Katarzyna Ocieszyńska.

Na pytanie o to, czy wykorzystywanie starych materiałów w nowej formule programu, który ma innego producenta odbywa się legalnie, usłyszeliśmy:

Telewizja Polska ma prawa do tych materiałów, ma prawo je powtarzać - dodała.

Wszystko wskazuje na to, że nowa formuła programu "Jaka to melodia?" dostarcza rozrywki na wielu poziomach.

Oglądaliście nowe odcinki show?

Robert Janowski nagrał nową płytę

Choć Robert Janowski odszedł z programu TVP, przygotował jednocześnie dla fanów niespodziankę. Artysta po latach nagrał nowy album pt. "Najpiękniejsze melodie". Na płycie pojawią się takie utwory jak: "Już taki jestem zimny drań", "Umówiłem się z nią na dziewiątą" czy "Zakochani są wśród nas". Wszystkie piosenki będą utrzymane w klimacie lat 20. i 30.

1 października muzyk zagra dwa koncerty w warszawskim Teatrze Syrena. Bilety na koncerty są dostępne w kasie Teatru Syrena oraz na stronie cojestgrane24.pl.

Karolina Stęclik

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Robert Janowski prowadził "Jaka to melodia?" przez 20 lat. Zmieniła się tylko fryzura. Pamiętacie jego długie włosy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.