Nie tylko Janowski pożegnał się z "Jaka to melodia?". Z programu znikają kolejne osoby

Robert Janowski ogłosił niedawno, że żegna się z programem "Jaka to melodia?". Okazuje się, że z show odejdą także inne, znane twarze.

Ostatnio Robert Janowski wydał oświadczenie, że żegna się z programem "Jaka to melodia?". Jego miejsce ma prawdopodobnie zająć Norbi. Teraz okazało się, że program opuszczą też inne znane twarze, które były częścią programu od lat.

Kto odchodzi z "Jaka to melodia"

Jak podaje portal "Plejada" w jesiennej edycji programu nie zobaczymy takich osób, jak  Grzegorz Wilk czy Robert Osam, który był pianistą w show. Oprócz tego z programem pożegnały się solistki Aneta Figiel i Agata Dąbrowska. 

Kto pozostanie w "Jaka to melodia"?

W programie pozostanie natomiast saksofonistka Lena Zuchniak. Oprócz tego zobaczymy również Marka Kaliszuka, aktorka znanego m.in. z serialu "M jak Miłość". Ten ostatni o przedłużeniu umowy z TVP poinformował swoich fanów za pomocą Instagrama. 

Już od września dużo nowych dźwięków ode mnie w programie "Jaka to melodia"! Mam nadzieję, że będzie pięknie - napisał.
 

Co dalej z karierą Roberta Janowskiego?

Artysta nie będzie narzekał na brak zajęć. Monika Janowska ujawniła, co dalej z karierą jej męża:

Oczywiście pozostaje Radio Pogoda i audycja "Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego". W tym przypadku wszystko pozostaje bez zmian. Ponadto wychodzi nowa płyta z międzywojennymi piosenkami, we wrześniu rusza jej promocja. No i oczywiście bez zmian pozostają spotkania na żywo i koncerty - czytamy na Teleshow.wp.pl.

Życzymy Robertowi wielu sukcesów.

AG

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.