Wzruszająca chwila na pogrzebie Kory. Wnuczek artystki przysiadł pod urną

7-letni wnuczek na pogrzebie Kory przysiadł pod urną babci. Chłopiec był oczkiem w głowie wokalistki.

8 sierpnia odbył się pogrzeb Kory, która zmarła 28 lipca. Ceremonia odbyła się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach, gdzie wokalistkę żegnały tłumy. Na uroczystości pojawili się wszyscy jej najbliżsi. Oprócz męża, Kamila Sipowicza, poruszającą przemowę wygłosili także jej syn, Szymon Sipowicz, siostra zmarłej piosenkarki oraz jej menedżerka.

Wnuczek Kory na pogrzebie babci

Nie zabrakło też 7-letniego wnuka Kory, Leona. W pewnym momencie chłopiec zbliżył się do urny z prochami ukochanej babci i przysiadł. 

Na pogrzebie Kory wnuczek usiadł pod jej urną - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Warto wspomnieć, że Leon był oczkiem w głowie artystki. 

Zobacz też: Pogrzeb Kory na warszawskich Powązkach. Bliscy, artyści i politycy żegnają legendę polskiej muzyki [AKTUALIZACJA]

Kora - choroba

Olga Sipowicz odeszła w wieku 67 lat. Zmarła w sobotę 28 lipca nad ranem w swoim mieszkaniu w Bliżowie na Roztoczu. Od lat zmagała się z genetycznym rakiem jajników.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

MM

Więcej o:
Komentarze (131)
Wzruszająca chwila na pogrzebie Kory. Wnuczek artystki przysiadł pod urną
Zaloguj się
 • Gość: Marta

  Oceniono 161 razy 131

  Tak powinny wygladac wszystkie pogrzeby. Calkowicie poswiecone zmarlej osobie. Wspomnienia o niej i muzyka dla niej.Prawdziwe pozegnanie. Kora mozesz byc dumna z rodziny, ktora zrobila wszystko tak jak ty tego chcialas....To prawdziwa milosc.

 • Gość: r.i.p.

  Oceniono 138 razy 102

  To był przepiękny pogrzeb (o ile pogrzeb może być przepiękny).

 • 4boel

  Oceniono 90 razy 62

  Piękne zdjęcie Kory wybrała rodzina. Pięknie żyła i pięknie odeszła ta wyjątkowa kobieta.

 • Gość: Andfrzej

  Oceniono 91 razy 61

  Chyba nikt lepiej jak Maanam nie oddał klimatu lat 1980-82 (w tym stan wojenny) tak mrocznie, buntowniczo, a zarazem pięknie. Kto zna te czasy, może zrozumie o co mi chodzi. W tzw. "depresji narodu" jak cytował M.Niedziecki, Maanam bawił, dawał nadzieję, ale był pełny buntu. Piękne. Kto to przeżył, wie o co chodzi.

 • mayta

  Oceniono 109 razy 59

  Szacun za świecki pogrzeb. To ważne. Nie uginajmy się, nie ustępujmy "na wszelki wypadek" - ostatnio byłam na kilku pogrzebach gdzie ze zdumieniem odkrywałam jak ludzie niewierzący całe życie nagle kończą w kościółku pod kropidłem. NIE.

 • prawdziwy-wiarygodny

  Oceniono 57 razy 45

  Kora - szacun !!!
  i będziemy o Tobie pamiętać !!!

 • najgorszy-sort-polakow

  Oceniono 56 razy 34

  niestety niektórzy komentujący nie skorzystali z prawa do milczenia ... pewno sądzą że są dobrymi polakami i katolikami więc może im przypomnę że Polską tradycją jest milczenie jeżeli nie mam nic pozytywnego do powiedzenia o zmarłej osobie ....

 • len_27a

  Oceniono 74 razy 30

  Muniek bardzo cię lubię ,ale w tych gaciach dresowych to trochę przegiąłes. Pogrzeb piękny,pełen kolorów ,muzyki. Bez sukienkowych -co ważne. ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX