18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Polska piosenkarka szuka sprawcy wypadku, który potrącił ją i zostawił w rowie. Pokazała zmasakrowaną twarz. Uwaga, drastyczne zdjęcia

Beata Wiater, która występowała u boku m.in. Michała Wiśniewskiego i Maryli Rodowicz, uległa wypadkowi. Sprawcy uciekli, teraz ona za pośrednictwem mediów społecznościowych prosi o pomoc w ich odnalezieniu.

Beata Wiater dwa tygodnie temu została potrącona przez samochód. Sprawcy uciekli z miejsca wypadku, zostawiając ją nieprzytomną w rowie. Piosenkarka dodała na Facebooku zdjęcia swojej zmasakrowanej twarzy i zwróciła się do internautów.

Beata Wiater potrącona przez samochód

Wiater poprosiła ich o pomoc w znalezieniu sprawców wypadków. Za rzetelne informacje zaoferowała nagrodę pieniężną. Opisała także szczegóły zdarzenia, które pamięta.

Proszę was wszystkich o pomoc i informacje o sprawcy mojego wypadku i stanu zdrowia - zaczęła. - Stało się to w ubiegłą niedzielę (22 lipca) po południu między 16 /17-ą. W okolicy GRANICE / CHECHŁY na drodze bocznej w tzw. gaiku zostałam potrącona przez auto jadąc na rowerze. Sprawcy wypadku uciekli, zostawiając mnie o kilka metrów niżej po drugiej stronie głębszego rowu. (...) Za konkretną prawdziwą wiadomość na prv będzie nagroda pieniężna - dodała.

Od czasu wypadku dodaje co chwila nowe zdjęcia, aby jej fani "mogli wyobrazić sobie jej sytuację". Są bardzo drastyczne, piosenkarka faktycznie mocno ucierpiała. Pod każdym z jej postów pojawiło się wiele komentarzy:

Współczuję. Oby sprawcy się znaleźli, a pani życzę powrotu do zdrowia.
Dużo siły, cierpliwości i szybkiego powrotu do zdrowia.
Beatko, ty jesteś silną kobietą i dasz radę. Dużo zdrówka - piszą.

Poprosiła przy okazji internautów, żeby nie przesyłali jej wiadomości prywatnych z pytaniami o stan zdrowia oraz słowami współczucia. Dodała też, że Facebook służy jej do szukania sprawców, a nie kontaktu z internautami. Zapewniła, że na to później przyjdzie czas. Teraz "goi rany i walczy z bólem".

Beata Wiater

Beata Wiater to piosenkarka oraz była członkini zespołu Ich Troje. W zespole Michała Wiśniewskiego grała na gitarze. Widzowie Polsatu mogą ją także pamiętać z udziału w programach "Must Be The Music" i "Idol".

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i mamy nadzieję, że sprawcy szybko zostaną namierzeni.

AW

Więcej o:
Copyright © Agora SA