Kim Kardashian zarobiła milion dolarów w minutę! Jak to możliwe? Świat oszalał na punkcie jej nowego produktu

Kim Kardashian potrafi zarabiać pieniądze i wie, jak robić to szybko. Gwiazda zarobiła milion dolarów w minutę. Wszystko za sprawą nowych perfum.

Czegokolwiek Kim Kardashian nie dotknie, zamienia się w złoto. A jeśli nie złoto, to gigantyczne sumy pieniężne. Celebrytka wypuściła właśnie nową serię perfum zainspirowaną swoimi emoji tzw. Kimoji. Emoji to graficzny znaczek wyrażający daną emocję, a celebrytka w 2015 roku stworzyła swoje własne, które okazały się być ogromnym sukcesem i przyniosły jej firmie ogromne zyski.

Teraz wypuszczenie serii perfum także opłaciło się. Zaledwie w minutę na jej konto wpłynęło milion dolarów.

Kim Kardashian zarobiła milion dolarów w minutę

Kim stworzyła trzy różne zapachy: "Cherry", "Peach" i "Vibes. Kimoji Cherry". Kształty flakonów zaprojektowane są na wzór słynnych emoji gwiazdy. Wszystko wskazuje na to, że perfumy sprzedają się jak ciepłe bułeczki. A może i lepiej. Jak podaje "Daily Mail", kiedy we wtorek ruszyła sprzedaż zapachów, po pięciu minutach Kim Karadshian była bogatsza o całe pięć milionów dolarów! Dodajmy, że każdy flakon to koszt 45 dolarów.

Co ciekawe, zarówno Kim Kardashian jak i firma, nie wydały ani grosza na reklamy perfum. W tym celu wykorzystano tylko i wyłącznie media społecznościowe. Kardashian wielokrotnie pokazywała flakony na swoim Instastories. Celebrytka promowała też produkt za pomocą swojej komputerowej wersji, przypominającej postać z gry The Sims.

Kim Kardashian zarabia miliony

To nie pierwszy raz, kiedy Kim zarobiła tak gigantyczne pieniądze w tak krótkim czasie. Rok temu premierę miały kosmetyki gwiazdy - KKW Beauty. Produkty rozeszły się w niecałe pięć minut. To spowodowało, że zarobiono na nich 14 (!!!) milionów dolarów.

Imponujące, prawda?

Kylie Jenner została matką. Pokazała nagranie, w którym udokumentowała cały przebieg swojej ciąży


Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, na pewno spodoba się Wam nasz nowy newsletter >>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.