Nagie zdjęcia Kim Kardashian już widzieliśmy. Ale tak dużo nie pokazała jeszcze nigdy. Jej ciało nie jest jednak do końca idealne

Kim Kardashian na Instagramie pokazała naprawdę odważne zdjęcia. Tym razem pozowała kompletnie bez ubrania. Wszystko to w ramach promocji nowej linii perfum.

Użytkownicy Instagrama, którzy śledzą profil Kim Kardashian, już nie raz mogli "podziwiać" jej odważne zdjęcia. Celebrytka nie ma problemów z pokazywaniem ciała, jednak tak daleko nie posunęła się jeszcze nigdy. Tym razem pozuje całkowicie bez ubrania.

Zdjęcia na pograniczu erotyki i pornografii mają na celu promocję nowego zapachu, który wypuszcza Kim. Linia perfum KKW Fragrance będzie wyjątkowa. Szczególnie oryginalna będzie butelka, która jest odlewem kształtów celebrytki. Proces jej powstawania został ukazany na Instagramie.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Przy okazji możemy zobaczyć, że ciało Kim nie jest do końca idealne. Zwłaszcza jej biust - jedna pierś jest mniejsza od drugiej. Jeśli jesteście ciekawi, jaki ostatecznie kształt przybierze butelka, będzie mogli sprawdzić to już niedługo. Linia ma trafić do sprzedaży 30 kwietnia.

Trzeba przyznać, że Kim wie, jak sprzedać swoje produkty, prawda?

AW

Więcej o: