Meghan Markle dąży do tego, żeby być jak księżna Kate? Wystarczy obejrzeć to wideo. "Ona nie brzmi jak Meghan"

W sieci pojawiło się nagranie, na którym Meghan Markle rozmawia z fanami. Internauci zwrócili uwagę na brytyjski akcent księżnej, którym jeszcze niedawno nie mogła się pochwalić.

Meghan Markle nie przestaje znikać z pierwszych stron tabloidów. Powtarzającym się tematem są błędy, jakie popełnia ukochana Harry'ego. Media nieustannie rozpisują się o nietrafionych kreacjach i kolejnych wpadkach świeżo upieczonej księżnej. Tym razem internauci śmieją się z akcentu Markle. Wszystko za sprawą nagrania, jakie pojawiło się w sieci.

Meghan Markle uczy się brytyjskiego akcentu?

Na Twitterze dostępne jest nagranie, na którym zarejestrowane jest spotkanie Meghan z fanami podczas jej wizyty w Cheshire. Księżna witała się po kolei ze zgromadzonymi Brytyjczykami i wymieniała krótkie anegdotki. Była przy tym uśmiechnięta, skromna i życzliwa. Jednak internauci zwrócili uwagę na sposób mówienia ukochanej Harry'ego. Markle zwracała się do fanów z brytyjskim akcentem. To dość dziwne biorąc pod uwagę, że jest Amerykanką, a w rodzinie królewskiej jest raptem kilka miesięcy.

Czy to możliwe, żeby tak szybko nauczyła się brytyjskiego akcentu? Pod filmem pojawiły się komentarze internautów, którzy są rozbawieni staraniami Meghan.

Ona nie brzmi jak Meghan!
Jakoś dziwnie się jej słucha jak mówi z takim akcentem.
Czyżby Meghan chciała być jeszcze bardziej jak Kate?

Myślicie, że to kolejny krok Meghan do tego, aby przypodobać się królowej? A może sama Elżbieta II zażądała od Markle mówienia z brytyjskim akcentem?

Meghan Markle ulubienicą królowej Elżbiety?

Niezależnie od akcentu Meghan, krążą plotki, że to właśnie ona jest ulubienicą królowej Elżbiety. Ponoć podczas wycieczki do Cheshire bardzo się do siebie zbliżyły.

Ciekawe, co na to wszystko księżna Kate.

KS

Zobacz wideo