Meghan Markle zaczepiona przez małą dziewczynkę na meczu polo. Reakcja księżnej była naprawdę urocza

Meghan Markle towarzyszyła ostatnio księciu Harry'emu podczas charytatywnego meczu polo. Zaczepiła ją mała dziewczynka. Księżna Sussex zareagowała bardzo uroczo!

Meghan Markle i książę Harry wybrali się ostatnio na charytatywny mecz polo. Księżna na tę okazję wybrała nieco luźniejszą stylizację, która odsłoniła jej ramiona. Zagraniczne media zwróciły uwagę nie tylko na strój, ale uroczą reakcję Meghan po tym, jak została zaczepiona przez małą dziewczynkę.

Mała dziewczynka zaczepiła Meghan Markle. Jak zareagowała księżna?

Kiedy książę Harry grał w polo, Meghan Markle przyglądała się mężowi na uboczu. Nagle podeszła do niej mała dziewczynka. Księżna przykucnęła, złapała ją za rękę i zaczęła rozmowę. Według doniesień, dziecko to Isabella Dyer, córka Marka Dyera, który jest bliskim przyjacielem księcia Harry'ego. 

MEGHAN MARKLE Z MAŁĄ DZIEWCZYNKĄ - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>> 

O jej reakcji rozpisują się zagraniczne media. Wszyscy są oczarowani! Meghan ma już doświadczenia z dziećmi - jest matką chrzestną dwóch córek swojego dobrego przyjaciela. Podczas ślubu z księciem Harrym, Meghan zrezygnowała z druhen, a zamiast przyjaciółek jej welon niosły dzieci.

Ten uroczy moment znów wywołał falę spekulacji. Czyżby Meghan Markle przygotowywała się do roli mamy? Przypomnijmy, że zagraniczne media są przekonane, że księżna Sussex jest w ciąży

Meghan Markle w ciąży?

Plotki o tym, że Meghan Markle i książę Harry zostaną rodzicami, krążą od czasu ich ślubu. Niektórzy twierdzą, że to właśnie przez ciążę księżna miała nieco luźniejszą suknię ślubną, która nie eksponowała jej kształtów. 

Nie spodziewali się, że stanie się to tak szybko. Są zachwyceni, że urodzi im się nie jedno, a dwoje dzieci. Prawdopodobnie będą to chłopiec i dziewczynka - zdradził informator "Hollywood Life".

Spekulacje uciszył tata Meghan Markle, który powiedział, że jego córka dopiero planuje dziecko, jednak na razie nie spodziewa się potomstwa.

JT Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.