Małgorzata Socha w żałobie. Zmarł jej ojciec

Ojciec Małgorzaty Sochy nie żyje. Wiadomość o jego śmierci podali przedstawiciele Akson Studio, producenta serialu "Przyjaciółki".

We wtorek Akson Studio podało informację, że zmarł Jerzy Socha, ojciec gwiazdy serialu "Przyjaciółki", Małgorzaty Sochy.

Odszedł Tata Małgosi Sochy. Małgosiu, jesteśmy z Tobą. Przyjaciele z Akson Studio i ekipa serialu "Przyjaciółki" - napisano w oficjalnym oświadczeniu.

Ojciec Małgorzaty Sochy nie żyje

Pan Jerzy odszedł w wieku 85 lat. Od kilku lat chorował na Alzheimera.

Jego umysł, jego mózg jest w coraz gorszej kondycji. To jest dla nas najważniejsze, że on jest. Staramy się mu zapewnić jak najlepsze warunki. Przede wszystkim, żeby był z nami, był w domu i czuł się kochany, bo najważniejsze dla tych osób jest to, by czuły się bezpieczne i żeby czuły się kochane - mówiła Socha kilka lat temu w programie Agaty Młynarskiej.

Małgorzat Socha o swoim tacie

Aktorka ubolewała, że jej dzieci nie mogą go poznać takim, jakiego ona pamięta.

Zawsze życzliwy, jasny. Nawet teraz, po latach, jest wesoły. Wciąż pogodnie się uśmiecha. Szkoda mi bardzo, że moje dzieci nie będą znały tego wysportowanego, mądrego dziadka z fiołem na punkcie historii, który świetnie grał w szachy i siatkówkę. I który zawsze był otwarty na świat - wyznała Socha.

Bliskim Jerzego Sochy składamy kondolencje.

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.