Opole 2018: dziewczyny z zespołu Tulia zrzucają stroje ludowe na prywatnych Instagramach. Są piękne!

Opole 2018 drugiego dnia festiwalu uratował zespół Tulia. Kim są dziewczyny w strojach ludowych i jak wyglądają bez nich? Zaglądamy na prywatne Instagramy wokalistek.

Opole 2018 na długo zapamięta na pewno zespół Tulia. Śpiewające w strojach ludowych dziewczyny to największe zwyciężczynie drugiego dnia festiwalu. W konkursie "Premiery" ich piosenka "Jeszcze cię nie ma" nie miała sobie równych.

Najpierw dziewczyny z Tulia zakwalifikowały się do finałowej trójki, żeby potem zgarnąć aż trzy statuetki. Opole 2018 zakończyły z wyróżnieniem specjalnym od ZAiKS-u, nagrodą profesjonalnego jury i tą od publiczności. Wokalistki nie kryły zaskoczenia. Na opolskiej scenie polały się łzy wzruszenia.

 

Opole 2018 - kim są dziewczyny z Tulia?

Tulia zaproszenie na Opole 2018 otrzymała po sukcesie, jaki w sieci odniósł cover grupy do hitu "Nieznajomy" z repertuaru Dawida Podsiadły. Folkową wersję przeboju pochwalił sam artysta. Klip do kawałka na YouTube ma już ponad 5 milionów odsłon.

Joanna Sinkiewicz, Dominika Siepka, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak pochodzą ze Szczecina. Dziewczyny skutecznie wykorzystały swoje pięć minut i po ludowych przeróbkach znanych piosenek poczęstowały fanów własną propozycją. "Jeszcze cię nie ma" ma teraz szanse powtórzyć wyniki poprzednich nagrań Tulia.

Dziewczyny z Tulia - prywatne Instagramy

Dzięki nagrodom w Opolu 2018 dziewczyny z Tulia wzbudzają jeszcze większe  zainteresowanie. My postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądają na co dzień, bez kolorowych strojów.

Tulia ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Joanna, Dominika, Patrycja i Tulia to piękne kobiety. Na zdjęciach chwalą się swoimi związkami, domowymi zwierzakami, nie brakuje też klasycznych selfies. W świecie wyretuszowanych kadrów na pokaz, dziewczyny z Tulia wypadają bardzo naturalnie, za co mają u nas dużego plusa. Oby tak dalej!

Opole 2018 - co dalej z Tulia?

Przed nami trzeci dzień Opola 2018. Zespół Tulia nie wystąpi już na festiwalowej scenie, ale wszystko wskazuje na to, że ludowy skład skorzysta z zaproszenia za rok. W niedziele za to koncerty m.in. Alicji Majewskiej, Edyty Górniak czy Sławomira.

BK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.