Opole 2018: dziewczyny z zespołu Tulia zrzucają stroje ludowe na prywatnych Instagramach. Są piękne!

Opole 2018 drugiego dnia festiwalu uratował zespół Tulia. Kim są dziewczyny w strojach ludowych i jak wyglądają bez nich? Zaglądamy na prywatne Instagramy wokalistek.

Opole 2018 na długo zapamięta na pewno zespół Tulia. Śpiewające w strojach ludowych dziewczyny to największe zwyciężczynie drugiego dnia festiwalu. W konkursie "Premiery" ich piosenka "Jeszcze cię nie ma" nie miała sobie równych.

Najpierw dziewczyny z Tulia zakwalifikowały się do finałowej trójki, żeby potem zgarnąć aż trzy statuetki. Opole 2018 zakończyły z wyróżnieniem specjalnym od ZAiKS-u, nagrodą profesjonalnego jury i tą od publiczności. Wokalistki nie kryły zaskoczenia. Na opolskiej scenie polały się łzy wzruszenia.

 

Opole 2018 - kim są dziewczyny z Tulia?

Tulia zaproszenie na Opole 2018 otrzymała po sukcesie, jaki w sieci odniósł cover grupy do hitu "Nieznajomy" z repertuaru Dawida Podsiadły. Folkową wersję przeboju pochwalił sam artysta. Klip do kawałka na YouTube ma już ponad 5 milionów odsłon.

Joanna Sinkiewicz, Dominika Siepka, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak pochodzą ze Szczecina. Dziewczyny skutecznie wykorzystały swoje pięć minut i po ludowych przeróbkach znanych piosenek poczęstowały fanów własną propozycją. "Jeszcze cię nie ma" ma teraz szanse powtórzyć wyniki poprzednich nagrań Tulia.

Dziewczyny z Tulia - prywatne Instagramy

Dzięki nagrodom w Opolu 2018 dziewczyny z Tulia wzbudzają jeszcze większe  zainteresowanie. My postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądają na co dzień, bez kolorowych strojów.

Tulia ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Joanna, Dominika, Patrycja i Tulia to piękne kobiety. Na zdjęciach chwalą się swoimi związkami, domowymi zwierzakami, nie brakuje też klasycznych selfies. W świecie wyretuszowanych kadrów na pokaz, dziewczyny z Tulia wypadają bardzo naturalnie, za co mają u nas dużego plusa. Oby tak dalej!

Opole 2018 - co dalej z Tulia?

Przed nami trzeci dzień Opola 2018. Zespół Tulia nie wystąpi już na festiwalowej scenie, ale wszystko wskazuje na to, że ludowy skład skorzysta z zaproszenia za rok. W niedziele za to koncerty m.in. Alicji Majewskiej, Edyty Górniak czy Sławomira.

BK

Więcej o:
Komentarze (34)
Opole 2018: Tulia - kim są dziewczyny i jak wyglądają bez strojów ludowych?
Zaloguj się
 • Gość: Jolka,Jolka

  Oceniono 65 razy 61

  Są bardzo piękne,oby tylko nie dały się wciągnąć w to szaleństwo celebrytów,napompowane wary,nagie sesje,wypinanie du*y,zdjęcia brzuch-szkieletu!Dziewczyny,pozostańcie normalne!To was wyróznia z tej bandy poprzerabianych,przenicowanych pseudoartystów!

 • Gość: Jovanka

  Oceniono 33 razy 27

  na tle zmanierowanych innych wykonawców te dziewczyny sa jak powiew świezości a piosenki piekne! Powodzenia, dziewczyny.

 • Gość: SZNINKIEL

  Oceniono 25 razy 19

  Wspaniałe

 • Gość: Eugeniusz12

  Oceniono 25 razy 17

  Są naturalne.I to wystarczy kiedy naokoło wszystko sztuczne i nastawione na szokowanie widzów.

 • sprawazlewa

  Oceniono 7 razy 5

  Na ostatnim zdjęciu zespół Tulia bez Tuli! ( Coś ją Podsiadło)

 • Gość: Kris

  Oceniono 9 razy 5

  "Opole 2018: dziewczyny z zespołu Tulia zrzucają stroje ludowe na prywatnych Instagramach. Są piękne"... stroje?

 • bru_no

  Oceniono 8 razy 2

  Zdecydowanie wolę taki folk, a nie tego patafiana Karpiela z folk coś tam.

 • Gość: www

  Oceniono 2 razy 0

  WIOCHA .....

 • Gość: bonzo

  Oceniono 8 razy 0

  One są takie prawdziwe i POLSKIE. Dziewczyny czekam na Waszą płytę i pozostańcie takie jakie jesteście.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX