Goście na weselu Harry'ego i Meghan zagrali w piwnego ping-ponga! Nie jest niespodzianką, kto wygrał

Książę Harry i księżna Meghan przygotowali dla swoich gości weselnych wiele atrakcji. Jedną z nich była gra w piwnego ping-ponga. Wygrała go oczywiście Serena Williams.

Choć od ślubu księcia Harry'ego i księżnej Maghan minęło już kilka dni, co chwila pojawiają się nowe informacje na temat tego, co działo się na ich weselu. 200 gości, którzy zostali zaproszeni na imprezę do białego rana, mogło m.in. posłuchać żartobliwej przemowy księcia Karola, skosztować specjalnego drinka "Kiedy Harry poznał Meghan" oraz zamienić niewygodne buty na kapcie.

Teraz wyszło także na jaw, że państwo młodzi zadbali o to, żeby goście naprawdę dobrze się bawili. Zaprosili chętnych do gry w piwnego ping-ponga. Konkurencję wygrała oczywiście Serena Williams, co raczej nikogo nie powinno dziwić.

Serena Williams grała w piwnego ping-ponga, jakby grała w prawdziwego tenisa - czytamy w The Sun.

Gra jest bardzo popularna wśród studentów w USA. To nawiązanie do amerykańskich zwyczajów na angielskim dworze i oddanie hołdu Meghan Markle i jej pochodzeniu.

AW

Więcej o:
Komentarze (14)
Goście na weselu Harry'ego i Meghan zagrali w piwny ping-pong! Nie jest niespodzianką, kto wygrał
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 4

  Ale wyjaśnić zasad beer ponga już się wam nie chciało, bo i po co.

 • lipaca

  Oceniono 2 razy 2

  Tak, taaak.... hold Meghan. Harremu spodobala sie ta gra (mozna sie niezle "cioprac"), wiec dlaczego nie przeniesc tego na grunt europejski. Wiele rzeczy juz przyszlo do Europy z Ameryki m. in dupozwisy.

 • akumulator1

  Oceniono 2 razy 0

  Fcuking royal parasites

 • Gość: Tralala

  0

  W pingla grałam kilka lat. O co chodzi z tym piwnym......?

 • ikselk

  Oceniono 7 razy -1

  Tak to jest, niestety - zabawy gminu są prost(acki)e. Będąc księciem trzeba wiedzieć, kogo się wprowadza do rodziny, bo jeden błąd bywa tragiczny w skutkach - oto na naszych oczach brytyjska monarchia obraca się w uliczną perzynę. Współczuję krolowej - żyje ze świadomością, że po niej już tylko potop degrengolady.
  Do pełnego upadku brakuje już tylko ślubu królewskiego/książęcego w obrządku muzułmańskim.

 • senioryta13

  Oceniono 5 razy -5

  troche spoznione macie te wiadomosci, o slubie juz kazdy zapomnial.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX