Justyna Żyła po raz pierwszy od dłuższego czasu o aktualnej relacji z mężem: Wszystko zmierza w dobrym kierunku

Justyna Żyła opowiedziała w "Super Expressie" o relacjach, jakie łączą ją teraz z mężem. Jak zapewnia, wszystko zmierza w dobrym kierunku.

W lutym Justyna Żyła poinformowała na Instagramie, że jej małżeństwo z Piotrem Żyłą przechodzi kryzys. Pobrali się jako 19-latkowie i rozstali po 12 latach. Skoczek miał wyprowadzić się do innej kobiety, która odebrała go z lotniska po Igrzyskach w Pjongczangu. Od tego momentu zaczęła się medialna telenowela z udziałem Żyłów.

Porzucona kobieta regularnie umieszczała nowe fakty ze swojego życia rodzinnego. Narzekała na męża, że przestał interesować się dziećmi. On zaprzeczał. Ostatnio sytuacja ucichła, ale wtedy Justyna Żyła postanowiła wziąć udział w rozbieranej sesji dla "Playboya". Jak zapewnia, był to jej prezent z okazji 30-tych urodzin.

Justyna ŻyłaJustyna Żyła Fot. Playboy

Udzieliła także szczerego wywiadu. W "Super Expressie" zdradziła, że wybaczyła mężowi, ale nie zapomniała. Przyznała, że muszą z mężem na spokojnie porozmawiać i znaleźć rozwiązanie.

Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Mam nadzieję, że cała ta sytuacja między nami niedługo się unormuje - wyznała. - Musimy na spokojnie porozmawiać i znaleźć rozwiązania tej sytuacji. Nie chciałabym się wypowiadać na ten temat, po co potem mają powstawać sprzeczne wersje? - dodała. 

Przy okazji opowiedziała też, że skoczek sporo czasu spędza z dziećmi. Oboje starają się, żeby jak najmniej ucierpiały.

Piotr widuje się z dziećmi, ostatnio był w domu. Mam nadzieję, że wszystko ułoży się tak, by dzieci najmniej na tym ucierpiały. Powiem tak: wybaczyłam, ale nie zapomniałam, a Piotrkowi zawsze kibicowałam. Można powiedzieć, że dziś nasze relacje są poprawne - zakończyła optymistycznie.

Justyna i Piotr ŻyłaJustyna i Piotr Żyła fot.Instagram/justynazyla

Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy. Ciekawe, dlaczego nagle Justyna Żyła przestała oskarżać męża? Czyżby wreszcie pogodziła się z tym, że Piotr odszedł do innej? A może zadziało pismo przedprocesowe, które miała dostać?

Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

AW

Więcej o:
Komentarze (33)
Justyna Żyła po raz pierwszy od dłuższego czasu o aktualnej relacji z mężem: Wszystko zmierza w dobrym kierunku
Zaloguj się
 • pedro.666

  Oceniono 28 razy 20

  Piotrek w końcu przypomniał sobie jak wygląda jego żona na goło i teraz wszystko zmierza w dobrym kierunku.

 • maaac

  Oceniono 23 razy 13

  Nie sądzę by cokolwiek szło w dobrym kierunku. W pierwszej chwili pomyślałem, ze "dobry kierunek" to spore alimenty i korzystny dla niej podział majątku ale.. nie ... jej chodzi o zniszczenie męża a nie jego kasę.
  Pójście w dobrym kierunku to było by zamkniecie przez nią kont na internecie, zaprzestanie kontaktów z dziennikarzami i dobra terapia.

 • Gość: ergege

  Oceniono 16 razy 10

  jesteś kobieto żałosna! nie masz szacunku do siebie i rodziny piorąc te wszystkie brudy publicznie i na pocieszenie pokazując cycki w playboyu.

 • gdziekucharek6

  Oceniono 10 razy 8

  Powiedział bym co myśle, ale boje się.

 • h.a.l

  Oceniono 18 razy 6

  Jakby moja żona zrobiła mi taki prezent na 30 urodziny, to pogoniłbym dzi...wkę pod most.

 • Gość: adama łysz

  Oceniono 9 razy 5

  pazerny goralenvolk

  szuka bolca in sponsora

 • Gość: Myśląca

  Oceniono 4 razy 4

  Eeeee niech robi co chce, ale najgorzej,że psuje opinie swojej rodzinie. Współczucie dla rodziny i jej męża.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX