Robert Lewandowski pokazał twarz Klary. Zrobił to jednak w sprytny sposób. Tyle jeszcze nie zdradzili

Robert Lewandowski dodał zdjęcie, na którym jego żona bawi się z córką. Możemy zobaczyć twarz Klary, jednak rodzice nie zdecydowali się zdradzić wszystkiego.

Anna i Robert Lewandowscy mocno chronią prywatności córki. Choć Klara za kilka dni skończy rok, do tej pory nie zobaczyliśmy jej buzi. Jedynie widzieliśmy jej głowę, różne części ciała oraz wiemy, że chętnie towarzyszy mamie podczas ćwiczeń i bardzo lubi tańczyć - Anna często wrzuca nagrania, na których jej córka porusza się w rytm muzyki.

Na jednym ze zdjęć Robert Lewandowski zdradził trochę więcej, niż zazwyczaj. Rodzina wypoczywała na łonie natury, czym pochwalili się na Instagramie. Szczęśliwy piłkarz sfotografował swoje dwie ukochane dziewczyny i pokazał przy okazji twarz córki. Jednak nie zdecydował się na całkowite ujawnienie jej wizerunku i dodał napis:

LOVE.

LewandowscyLewandowscy Instagram.com/ _rl9

Jak myślicie - czy Lewandowscy słusznie nie pokazują buzi Klary? Czy już trochę przesadzają?

AW

Więcej o:
Komentarze (86)
Robert Lewandowski pokazał twarz Klary. Zrobił to jednak w sprytny sposób. Tyle jeszcze nie zdradzili
Zaloguj się
 • bartek.london

  Oceniono 69 razy 61

  Oni sa naprawde poje-ani z tym chowaniem dzieciaka... W Angli teraz urodzila Ksiezna, jeszcze w ten sam dzien wyszli do ludzi, pokazali dziecko z twarza, , dali probic zdjecia i tyle. A ci gwiazdorza...

 • 87654321ja

  Oceniono 58 razy 52

  Boszesz, dzień bez Lewandowskich dniem straconym. Dajcie już spokój z promowaniem tej rodziny, Ani i wszystkiego co ich dotyczy. DOŚĆ. Wystarczy. Wszyscy juz mają czkawkę na ich widok i niestrawność.

 • juma07

  Oceniono 30 razy 24

  Na hasło Lewandowski, Lewandowska, wzbiera mi się na ..... co za wiele to i.... (jest takie przysłowie). Lewandowski zrozum, że się rozdrabniasz, ja rozumiem wszystko to, to kasa.... ale trzeba mieć godność i szanować się nie schylając się po byle co.

 • elzbietttta

  Oceniono 30 razy 22

  Podjęłam decyzję, NIE przedłużę prenumeraty. Niech wam Lewandowscy dalej płacą.

 • Gość: klara

  Oceniono 19 razy 17

  Boszszsz... znów twarzy klaczy nie zobaczyłam ... nie wiem czy rana dożyję...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 19 razy 17

  RZYG by Ann.

 • Gość: Tralala

  Oceniono 16 razy 14

  A kogo interesuje twarz jakiegoś dziecka, by o tym pisać. Gdy sie moim znajomym dziecko urodzi to jestem troche ciekawa, do kogo podobne. A w tym przypadku nie interesuje mnie to.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX