Nie żyje aktorka Elżbieta Słoboda. Miała 59 lat. O jej śmierci poinformował Zbigniew Hołdys

Zmarła aktorka Elżbieta Słoboda. Zasłynęła z roli w serialu "07 zgłoś się". O jej śmierci poinformował Zbigniew Hołdys.

Elżbieta Słoboda, która widzowie mogą kojarzyć głównie z roli w serialu "07 zgłoś się" zmarła po długiej chorobie. O jej śmierci poinformował w sobotę na Facebooku Zbigniew Hołdys, którego łączyła z aktorką szczególna więź.

Po cichu. Była aktorką, koleżanką Bogusia Lindy, po studiach Actors Studio Drama School of New York, gdzie otrzymała tytuł Master of Fine Arts - została fenomenalną edukatorką. Widziałem z bliska jej zajęcia i ich efekty, widziałem jak w Warszawska Szkoła Filmowa z amatorów, ludzi co przyszli prosto z ulicy, czyniła wrażliwe, nieprawdopodobnie przejmujące postaci teatralne i filmowe. Jak czyniła ich lepszymi ludźmi, otwierała ich dusze, uczyła grać techniką, jaką posługują się najlepsi - Meryl Streep czy Al Pacino - napisał.

Aktorka zmarła trzy tygodnie temu. Chorowała, jednak odrzuciła pomoc medyczną  i wybrała drogę holistyczną, która jednak nie uratowała jej życia.

Była też moją koleżanką, z którą przegadałem wiele godzin. Chorowała od lat, ale odrzucała chirurgów - wybrała drogę holistyczną, medytacje, diety, modlitwy, metody naturalne. Odeszła dwa tygodnie temu. ELA SŁOBODA. Salut, Elu! - dodał.

Rodzinie składamy kondolencje.

AW