Prywatnie przyjaciółki, a zawodowo? Przed "Lewą" i Pazurą nie lada wyzwanie. "Ania udziela jej rad, ale ma świadomość, że to konkurencja"

Edyta Pazura otwiera podobny biznes do tego, jaki założyła Anna Lewandowska. Czy przyjaciółki będą teraz konkurentkami?

Edyta Pazura do tej pory była menedżerką Cezarego Pazury. Ciąża to świetny moment do tego, by spróbować swoich sił w branży parentingowej. Żona popularnego aktora postanowiła, że otworzy blog o nazwie "Maybe Baby", który będzie skierowany do rodziców. 

Będę się na nim dzielić swoim doświadczeniem macierzyńskim, pojawią się też teksty ekspertów, przepisy na zdrowe posiłki, ćwiczenia i porady - mówiła we "Fleszu".

Dziennikarze nawet spytali Pazurę, czy inspiracją dla jej nowego biznesu była Anna Lewandowska (która jest jej przyjaciółką). Odpowiedziała wtedy krótko:

Nie, to mój pomysł. 

Jednak "Życie na gorąco" donosi, że między przyjaciółkami wkrada się jednak mała rywalizacja. Teraz Pazura skupia na sobie naprawdę dużą uwagę mediów, więc to ma ułatwić start w nowej karierze. 

Ania udziela jej rad, ale ma świadomość, że to konkurencja, dlatego ambitnie podchodzi do tematu i chce, by jej firma zaskoczyła innych - czytamy w gazecie. 

Przypomnijmy, że Lewa otwiera niedługo "Baby by Ann", czyli nowy projekt ukierunkowany specjalnie dla mam niemowląt (będą tam produkty przygotowane specjalnie dla dzieci). Poza tym trenerka na swoim Instagramie i blogu już nie raz opisywała sprawy związane z dziećmi. 

Myślicie, że przyjaciółki zamienią się w konkurentki? 

JT

Więcej o:
Komentarze (4)
Edyta Pazura otwiera "Maybe Baby". Będzie konkurencją dla Anny Lewandowskiej?
Zaloguj się
 • art_102

  Oceniono 12 razy 12

  Nie "skupiają na sobie naprawdę dużą uwagę mediów", tylko pchają sie do nich każdą dziurą.
  Sztucznie promowane, sztucznie wyglądające....Na prawdę nie macie o kim pisać.
  Jest mnóstwo ciekawych, zdolnych ludzi wokoło, a wy z uporem maniaka promujecie silikonowe lale znane z tego, ze mają znanych meżów, a próby zaistnienia kończą sie wygadywaniem takich bzdur, że taka Lewandowska zosaje laureatką Biologicznej Bzdury Roku.

 • elzbietttta

  Oceniono 11 razy 9

  Maybe Baby to tytuł filmu (co mówią na tem temat prawa autorskie?), a obie panie łączy najwyraźniej ten sam dentysta od nowych zębów i ten same zabiegi upiększające zwane „dietą”.

 • cucurucu

  Oceniono 6 razy 6

  Ach..jakie one madre sa

 • ratlerek.hitlerek

  Oceniono 7 razy 5

  Rodzice muszą teraz jeszcze staranniej chronić swoje dzieci przed tymi nawiedzonymi wariatkami. Nie wiadomo bowiem, co te idiotki zaproponują dawać dzieciom do jedzenia i ile dzieci wyląduje w szpitalu po takich "dietach" albo nawet poumiera. Rodzice, apeluję! Bądźcie mądrzy! Chrońcie swoje dzieci nie tylko przed Lawendowską ale teraz też przed Pazurzycą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX