Prywatnie przyjaciółki, a zawodowo? Przed "Lewą" i Pazurą nie lada wyzwanie. "Ania udziela jej rad, ale ma świadomość, że to konkurencja"

Edyta Pazura otwiera podobny biznes do tego, jaki założyła Anna Lewandowska. Czy przyjaciółki będą teraz konkurentkami?

Edyta Pazura do tej pory była menedżerką Cezarego Pazury. Ciąża to świetny moment do tego, by spróbować swoich sił w branży parentingowej. Żona popularnego aktora postanowiła, że otworzy blog o nazwie "Maybe Baby", który będzie skierowany do rodziców. 

Będę się na nim dzielić swoim doświadczeniem macierzyńskim, pojawią się też teksty ekspertów, przepisy na zdrowe posiłki, ćwiczenia i porady - mówiła we "Fleszu".

Dziennikarze nawet spytali Pazurę, czy inspiracją dla jej nowego biznesu była Anna Lewandowska (która jest jej przyjaciółką). Odpowiedziała wtedy krótko:

Nie, to mój pomysł. 
 

Jednak "Życie na gorąco" donosi, że między przyjaciółkami wkrada się jednak mała rywalizacja. Teraz Pazura skupia na sobie naprawdę dużą uwagę mediów, więc to ma ułatwić start w nowej karierze. 

Ania udziela jej rad, ale ma świadomość, że to konkurencja, dlatego ambitnie podchodzi do tematu i chce, by jej firma zaskoczyła innych - czytamy w gazecie. 

Przypomnijmy, że Lewa otwiera niedługo "Baby by Ann", czyli nowy projekt ukierunkowany specjalnie dla mam niemowląt (będą tam produkty przygotowane specjalnie dla dzieci). Poza tym trenerka na swoim Instagramie i blogu już nie raz opisywała sprawy związane z dziećmi. 

Myślicie, że przyjaciółki zamienią się w konkurentki? 

JT