Rozenek w krótkich, rudych włosach? Proszę bardzo! "Myślałam, że to Kasia Zielińska"

Małgorzata Rozenek na swoim Instagramie pokazała zdjęcie w nowej odsłonie. Wyobrażacie sobie ją w krótkich, rudych włosach? Zobaczcie.

Małgorzata Rozenek aktywnie prowadzi swojego Instagrama i niektórymi zdjęciami zaskakuje swoich obserwatorów. Tak też było tym razem. "Perfekcyjna" dodała na swój profil zdjęcie naprawdę sporej metamorfozy. Widzimy ją totalnie odmienioną - w krótkich i rudych włosach. 

Komentarze od fanów zaczęły spływać w błyskawicznym tempie.

Zdecydowanie mówię: nie!
Myślałam, że to pani Kasia Zielińska.
Jak wczesna Edyta Pazura.
Star Trek! - czytamy.

Zaniepokojonych zmianą chcemy uspokoić. To tylko peruka! Rozenek nagrywała swój program "Warsztat urody" dla TVN Style. Niedługo później dodała kolejne zdjęcie, gdzie pozuje już "normalna" i podpisała je:

Chyba jednak wolę blond. 

A Wy? Którą wersję wolicie?

JT 

Więcej o:
Komentarze (8)
Małgorzata Rozenek w krótkich, rudych włosach. Fani: Myślałam, że to Kasia Zielińska
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 23 razy 17

  Nie wiem czemu ciągle czepiacie się Rozenek. Przecież to bardzo miła starsza Pani ...

 • Robert Ch

  Oceniono 15 razy 13

  Ja wolę żeby się odkochała w swoim wizerunku, a zakochała w sobie. Wygląd to tylko wygląd. Jeżeli większość życia spędza przed lustrem, to musi być bardzo uboga duchowo.

 • rumpa

  Oceniono 17 razy 9

  Ona wcale nie jest zgrabna, masywny korpus bez talii na chudych i żylastych nogach, do tego za duży biust. Albo tylko to zdjęcie w niebieskiej sukience takie nieudane.

 • patatajmiauhau

  Oceniono 6 razy 4

  Szanowny Towarzyszu Oberredaktorze !
  Z okazji nadchodzących Świąt Równonocy Wiosennej, życzę Tobie i Twoim współpracownikom wytrwałości w krzewieniu hiperintelektualnych trendów na łamach Waszego organu, tak jak powyższy njus i jemu podobne prodżekty.
  Wesoły Świąd !!!

 • Danuta Szczepaniak

  Oceniono 2 razy 0

  Czy pomyślała o swoich synach choć raz to jest żenada takie niusy o mamuśce -w staniku ,z rowkiem ,, w sypialni KOBIETO OGARNIJ SIĘ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX