Michał Wiśniewski prosi fanów o pomoc. Nie stać go na wydanie nowej płyty. "Chcemy zebrać 25 tysięcy"

Michał Wiśniewski poprosił swoich fanów o wsparcie finansowe. Bez niego artysta nie nagra nowej płyty.

Michał Wiśniewski planuje wydać drugą już płytę w duecie z muzykiem i kompozytorem, Andrzejem Wawrzyniakiem, pt. "Sweterek część 2. czyli 13 postulatów w sprawie miłości". Niestety pojawiła się pewna poważna przeszkoda finansowa. Piosenkarzowi brakuje bowiem pieniędzy, żeby zrealizować swój kolejny projekt. Dlatego też postanowił zaapelować do swoich fanów o wsparcie i zorganizował zbiórkę internetową.

Koszt całego projektu to 50 tys. złotych. Fani mają pomóc w pokryciu 50 procent tej kwoty, czyli 25 tys. złotych. Pieniądze zbierane są m.in. na wypożyczenie studia nagraniowego, samo nagranie, zaprojektowanie i wydrukowanie okładki, a także na tłoczenie płyt. Zbiórka trwa do 11.04.2018. Artystę można wspomóc TUTAJ

Na zrealizowanie naszego projektu potrzebujemy 50 tys. zł, z Waszą pomocą chcemy zebrać 50 procent tej kwoty - czyli 25 tys. zł. Pomożecie nam? - czytamy na stronie.

Nowa płyta Michała Wiśniewskiego ma się się pojawić na początku września tego roku. Nie możecie się doczekać?

Ich Troje

W 1994 roku Michał Wiśniewski razem z Jackiem Łągwą i Magdą Femme założył zespół Ich Troje. Grupa była jedną z najbardziej popularnych w Polsce, a ich przeboje przez wiele lat świeciły triumfy na listach przebojów. Michał Wiśniewski był wtedy jednym z najbogatszych ludzi w polskim show-biznesie. Niestety, przez nałogi, hazard i życie ponad stan piosenkarz roztrwonił niemal cały majątek, do czego sam się przyznał kilka lat temu.

AG