Vega mówił, że chce odmienić wizerunek Kożuchowskiej. Aktorka odpowiada. Jej fani mogą się zdziwić

Patryk Vega zapowiedział, że szykuje dla Małgorzaty Kożuchowskiej rolę. I to zupełnie inną niż te, z jakich aktorka jest znana. Co ona na to?

Patryk Vega jakiś czas temu ogłosił, że chciałby nawiązać współpracę z Małgorzatą Kożuchowską i szykuje dla niej rolę zupełnie inną od tych, w których zazwyczaj ją widujemy.

Cały czas szukam dla niej fajnej roli, dzięki której zaprezentuję ją światu w całkiem nowym, nieznanym wizerunku - mówił w rozmowie z "Faktem". 

Okazuje się, że Kożuchowskiej znanej z bezpiecznych i grzecznych ról taka perspektywa bardzo odpowiada. Gwiazda "Rodzinki.pl" i "Drugiej Szansy" wyznała "Faktowi", że chętnie podejmie wyzwanie.

Jako kobieta chcę oczywiście być atrakcyjna i podobać się innym, ale w pracy, gdy tylko jest okazja, lubię się oszpecać.
Granie bez makijażu? Świetna sprawa! Nie mam z tym problemu. To fajne uczucie zobaczyć później na ekranie kogoś innego. Uważam, że im mniej siebie przypominam, tym lepiej dla widza - dodała aktorka.

Całkiem niedawno również Ilona Łepkowska stwierdziła, że chętnie zobaczyłaby Kożuchowską w bardziej wymagającej roli. 

Chciałabym zobaczyć ją w scenach, gdzie musiałaby zagrać przeciwko swojemu wizerunkowi, którego stała się więźniem i który sama utrwala - powiedziała scenarzystka w rozmowie z "Fleszem".

Nie pozostaje nic innego jak czekać na nawiązanie współpracy Kożuchowskiej z Vegą. My jesteśmy jej bardzo ciekawi, a Wy?

PC, WJ