Rozenek reklamuje koszulkę bez stanika. "Nie daje już pani takiego przykładu". Odpowiedziała. Na jednym zdaniu się nie skończyło

Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła zdjęcie w koszulce ze swoim cytatem, a pod spodem... burza. Jedna z internautek zarzuciła jej brak klasy. Nie musiała długo czekać na odpowiedź.

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny została zaatakowana przez internautkę. Wdała się w dyskusję po tym, jak ta zarzuciła jej, że należy wymienić prowadzącą programu "Projekt Lady". Rozenek dodała zdjęcie w koszulce z tekstem "W du*ie mam czelendż" i zachęciła fanów do jej kupna. Tekst pochodzi z "Iron Majdan".

"Projekt Lady" się kłania. Chyba powinni zmienić w nowej edycji prowadzącą, bo niestety nie daje już Pani takiego przykładu dla innych. A szkoda, bo zawsze Panią uważałam za osobę z klasą - napisała internautka.
 

Małgorzata Rozenek odpowiedziała:

Pani Martyno, a dlaczego pani zdaniem nie daję już przykładu innym? Bo mam szczęśliwą rodzinę, z którą staram się spędzać jak najwięcej wspólnego czasu? Bo mam pracę, którą kocham, która jest pozytywnie odbierana przez innych i w której się spełniam? Bo jestem szczęśliwą kobietą, świadomą zarówno swoich zalet jak i wad? A może dlatego, że skończyłam studia doktoranckie na wydziale prawa?

Odpowiedziała także, jaką rolę pełni w programie. Na koniec delikatnie dopiekła internautce i zaprosiła ją do udziału w "Projekcie Lady".

Długość spódnicy czy zdjęcie w bikini nie jest wyznacznikiem bycia damą - jest nim szacunek do siebie, do drugiego człowieka i wiara we własną siłę. Jestem pewna, że mam to wszystko. Zapraszam panią do "Projektu Lady" lub do "Warsztatu Urody" - my tam naprawdę zmieniamy nastawienie do świata i ludzi. Może warto skorzystać? Pozdrawiam panią serdecznie - dodała Rozenek.

Po tej wiadomości internautka przyznała, że nie chciała jej zaatakować, bo bardzo ją lubi. Chodziło jej o zachowanie celebrytki w nowym programie "Iron Majdan", gdzie przeklina, co jej zdaniem kłóci się z tym, co przedstawia w "Projekcie Lady".

Widziałam dziś reklamę nowego odcinka tego nowego programu, jak pani tam przeklina i oczywiście to wszystko jest życiowe, bo przecież każdy przeklina. Ale z drugiej strony jeśli jest pani w takim programie jak "Projekt Lady", to wydaje mi się, że to trochę zobowiązuje - odpisała internautka.
 

Po tej wiadomości emocje nieco opadły.

"Iron Majdan" jest programem, w którym jesteśmy wrzucani w ekstremalne dla nas warunki i często w związku z tym szarpią nami ekstremalne emocje okraszone słownictwem, którego na co dzień staram się nie używać. ;) (...) Cieszy mnie niezmiernie fakt, że Instagram oprócz porcji zdjęć jest fajnym miejscem do spotkań ludzi. Może nieść ze sobą coś więcej - ciekawą wymianę zdań, nawet jeśli się one różnią od siebie. I że można to robić kulturalnie. Tak jak z panią teraz - napisała Rozenek.

A wy co o tym myślicie?

JT, AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.