Bez makijażu, bez retuszu, w samej bieliźnie. Największe polskie gwiazdy wzięły udział w wyjątkowej sesji

Black and White Beauty to projekt, który udowadnia, że prawdziwe piękno jest w każdej z nas. Bastek Czernek zrobił zdjęcia kobietom w samej bieliźnie i udowodnił, że retusz jest niepotrzebny.

Black and White Beauty to projekt fotograficzny, do którego została zaproszona setka kompletnie różnych od siebie kobiet. Dla uczestniczek udział w sesji musiał być nie lada wyzwaniem, gdyż fotograf Bastek Czernek poprosił je rozebranie się do bielizny. Już samo odsłonięcie ciała przed obiektywem wymaga odwagi, a świadomość, że obcy ludzie zobaczą wszystkie ukrywane na co dzień mankamenty urody, na pewno nie pomogła.

Zdjęcia są czarno-białe i nie zostały poddane żadnej obróbce graficznej. Fotograf  chciał podkreślić, że nikt nie powinien wstydzić się swojego wyglądu. Każda kobieta zasługuje na uwagę, szacunek oraz akceptację. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

W projekcie wzięły udział m.in.: Barbara Kurdej-Szatan, Elżbieta Romanowska, Kamila Szczawińska, Lara Gessler, Maria Niklińska, Karina Kunkiewicz, Magdalena Narożna, Aleksandra Nieśpielak, Joanna Majstrak, Agnieszka Kałuża, Agnieszka Kawiorska, Katarzyna Dziurska, Sylwia Nowak, Lidia Kopania, Pin Up Candy, Eliza Gwiazda i wiele innych.

Uroczystym zakończeniem projektu będzie wystawa, która odbędzie się 8 marca w Warszawie.

PC

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.