Pamiętacie Janusza Tracza z "Plebanii"? Teraz wygląda nieco inaczej. W tych okularach ledwo go rozpoznaliśmy

Dariusz Kowalski, czyli serialowy Janusz Tracz, dziś nie rozstaje się ze swoimi wielkimi okularami. Przez nie ciężko nam było rozpoznać biznesmena z "Plebanii".

Któż z nas nie kojarzy Janusza Tracza z "Plebanii"? To prawdziwa legenda tego serialu. Biznesmen i gangster. Do tego fakt, że był osobą antyreligijną sprawił, że był on najczarniejszym charakterem produkcji. Na jego temat powstała cała rzesza tzw. memów i to właśnie dzięki tej roli Dariusz Kowalski zyskał szeroką popularność.

Od premiery serialu minęło już prawie 18 lat, a więc nic dziwnego, ze Kowalski wygląda teraz nieco inaczej. Aktor nosi teraz okulary z szerokimi oprawkami, podobne do tych, jakie nosi Kuba Wojewódzki. Ostatnio Kowalski pojawił się na uroczystości wręczenia odznaczeń państwowych przedstawicielom polskiej kultury, na której został wyróżniony przez ministra Glińskiego.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Co ciekawe, sam Kowalski jest osobą głęboko wierzącą, co mocno kontrastuje z odgrywaną przez niego rolą. Na prywatnych zdjęciach wygląda na całkiem sympatycznego człowieka, prawda?

MM