Hyży wypowiada wojnę hejterowi. "Ten problem dotyczy wszystkich". Miała rację. Historie fanów są równie szokujące

Agnieszka Hyży publicznie wypowiedziała walkę z tzw. hejtem w Internecie. To jej odpowiedź na ostatnie wydarzenia w polskim show-bizniesie. Gwiazdy coraz częściej publikują obraźliwe komentarze, które do nich trafiają.

Agnieszka Hyży postanowiła wypowiedzieć wojnę internetowym hejterom. Prezenterka swoją walkę zapowiedziała na Instagramie, apelując przy okazji do innych, żeby do niej dołączyli.

Hejter = chwast. Zabaw się w ogrodnika. Uśmiecham się dziś, bo w tym szambie, które potrafią zgotować hejterzy, można znaleźć dużo pozytywów! - napisała na Instagramie Agnieszka Hyży.

Prezenterka poinformowała, że sama dostaje dużo wiadomości od fanów, którzy stali się ofiarami hejtu.

Ten problem dotyczy wszystkich - podsumowała.

Hyży zapowiedziała, że będzie walczyć, aby hejterzy nie czuli się już tak bezkarnie.

Nie pozwolę już nigdy, by ktoś bezkarnie pisał o mnie, moich bliskich, ludziach, których znam rzeczy nieprawdziwe, wulgarne i naruszające naszą nietykalność - poinformowała na Instagramie.
 

Pod postem od razu posypały się komentarze fanów prezenterki, którzy wyrazili swoje wsparcie i solidarność z nią. Część z nich opisywała również własne doświadczenia jako ofiar hejtu. Są wstrząsające.

screen z Instagrama Agnieszki Hyżyscreen z Instagrama Agnieszki Hyży Instagram/agnieszka_hyzy

Polskie gwiazdy walczą z hejtem w Internecie

Akcja Agnieszki Hyży to odpowiedź na ostatnie przykre wydarzenia w polskim show-biznesie. Nasze rodzime gwiazdy coraz częściej bowiem upubliczniają hejterskie komentarze, które do nich trafiają. Kilka dni temu Joanna Koroniewska opublikowała obraźliwe wpisy, które ktoś do nie pisał. Podobnie zrobił jej mąż, Maciej Dowbor. Również Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch padli ofiarami skandalicznego hejtu. Edyta Pazura właśnie dołączyła do nich, publikując obraźliwy komentarz, który do niej trafił i zapowiadając walkę z osobą, która go napisała.

 

Wszystkie te bardzo obraźliwe komentarze pisane są w podobnym tonie, mogącym wskazywać na to, że ich autorem jest jedna i ta sama osoba.

AG

Więcej o: