"Żebyś poroniła s*ko". Bulwersujący hejt na Koroniewską. Aktorka opublikowała obraźliwe wpisy

Joanna Koroniewska padła ofiarą obrzydliwego hejtu. Komentarz, który pojawił się pod jej postem, jest nieludzki. Gwiazda nie wytrzymała i opublikowała obraźliwy wpis.

Joanna Koroniewska tak jak każda osoba publiczna narażona jest na internetowy hejt, który stał się niestety codziennością. Aktorka spodziewa się dziecka. To okres, w którym nie powinna się denerwować. Internauta ukrywający się pod chamskim pseudonimem miał to jednak za nic. Jego komentarze są porażające.

Żebyś poroniła s*ko.
Żeby Twój bękart urodził się martwy.

Reakcja gwiazdy na sytuację jest godna podziwu. Zachowała zimną krew i upubliczniła na Instagramie wołający o pomstę do nieba komentarz.

Skala hejtu i ludzkiej głupoty sięga zenitu - szczyt chamstwa i kompletny rynsztok. Czy można upaść niżej?! Jak można zdobyć się na takie komentarze?! - opisała sytuację Joanna Koroniewska
 

Post Aktorki wywołał ogromne poruszenie wśród jej fanów, którzy w komentarzach dali wyraz wsparcia i oburzenia.

Niech się Pani nie przejmuje i do przodu! Dużo szczęścia i zdrowia dla dzieciątka!
O mój Boże. To już nawet nie jest hejt. To jest przeklinanie i już sama nie wiem co. Dlaczego ci ludzie takie rzeczy wypisują? W imię czego?
Przykre. Normalny człowiek nie powiedział by takich słów nawet do największego wroga.

Niestety, ta sytuacja nie jest wyjątkiem. Internetowi hejterzy czują się w sieci zupełnie bezkarni, a poziom chamstwa sięga zenitu. Tym bardziej zachowanie Joanny Koroniewskej jest słuszne.

Aktorce życzymy spokoju i zdrowia!

PC

Więcej o: