"Żebyś poroniła s*ko". Bulwersujący hejt na Koroniewską. Aktorka opublikowała obraźliwe wpisy

Joanna Koroniewska padła ofiarą obrzydliwego hejtu. Komentarz, który pojawił się pod jej postem, jest nieludzki. Gwiazda nie wytrzymała i opublikowała obraźliwy wpis.

Joanna Koroniewska tak jak każda osoba publiczna narażona jest na internetowy hejt, który stał się niestety codziennością. Aktorka spodziewa się dziecka. To okres, w którym nie powinna się denerwować. Internauta ukrywający się pod chamskim pseudonimem miał to jednak za nic. Jego komentarze są porażające.

Żebyś poroniła s*ko.
Żeby Twój bękart urodził się martwy.

Reakcja gwiazdy na sytuację jest godna podziwu. Zachowała zimną krew i upubliczniła na Instagramie wołający o pomstę do nieba komentarz.

Skala hejtu i ludzkiej głupoty sięga zenitu - szczyt chamstwa i kompletny rynsztok. Czy można upaść niżej?! Jak można zdobyć się na takie komentarze?! - opisała sytuację Joanna Koroniewska

Post Aktorki wywołał ogromne poruszenie wśród jej fanów, którzy w komentarzach dali wyraz wsparcia i oburzenia.

Niech się Pani nie przejmuje i do przodu! Dużo szczęścia i zdrowia dla dzieciątka!
O mój Boże. To już nawet nie jest hejt. To jest przeklinanie i już sama nie wiem co. Dlaczego ci ludzie takie rzeczy wypisują? W imię czego?
Przykre. Normalny człowiek nie powiedział by takich słów nawet do największego wroga.

Niestety, ta sytuacja nie jest wyjątkiem. Internetowi hejterzy czują się w sieci zupełnie bezkarni, a poziom chamstwa sięga zenitu. Tym bardziej zachowanie Joanny Koroniewskej jest słuszne.

Aktorce życzymy spokoju i zdrowia!

PC

Więcej o:
Komentarze (118)
Joanna Koroniewska jest oburzona ostrym hejtem i upublicznia obraźliwy wpis. "Czy można upaść niżej?"
Zaloguj się
 • Gość: Ww

  Oceniono 87 razy 75

  To jest sprawa dla policji i nie rozumiem dlaczego pani tego nie zglasza!!!!!!

 • Gość: Zbulwersowany

  Oceniono 71 razy 67

  Kto pisze takie komentarze??? beztalencia, nieudacznicy, tępaki, prostaki, zacofani zazdrośnicy którzy sami zasralu sobie życie i modlą się aby w tym gó...e uwalić innych. Trzeba walczyć z tymi ludźmi nie wiem czy nie uwłaczał ludzkości mianem ludzi ich nazywając. Zło zawsze wraca wcześniej czy później pierdną za swojego niewyparzonego ryja. Wstyd!!!!

 • Gość: Maggie

  Oceniono 67 razy 63

  W czasach internetów dopiero okazało sie, jak ludzie potrafią byc bezinteresownie nienawistni i podli, wobec ludzi którzy nic złego im nie zrobili. Tu coś jest pod kopułą nieteges i to mocno, żeby obcej kobiecie w ciąży wypisywac takie rzeczy???

 • kamster

  Oceniono 56 razy 50

  To chyba komentarz prawackiego obroncy zycia poczetego. Zakladam ze jest to osobnik gorliwie sprzeciwiajacy sie aborcji i invitro.

 • wawiak57

  Oceniono 51 razy 47

  Już sam nick autora mówi o jego psychicznych problemach.

 • Gość: Za Panią Joanną

  Oceniono 50 razy 42

  Zgłosić na policję i przeciągnąć gnoja/gnojówę za ryja!!!!!!!! Dość !!!!

 • metaxo

  Oceniono 47 razy 41

  Prawackie szambo zalało Polskę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX