Maciej Stuhr wyjechał na wakacje. Towarzyszy mu ktoś, kogo dobrze znacie! Nie wiedzieliśmy, że się przyjaźnią

Maciej Stuhr pokazał zdjęcie synka z samolotu. Okazało się, że na wakacyjnym wyjeździe jest też z nimi... Patrycja Markowska. Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

Maciej Stuhr wraz ze swoją żoną, Katarzyną Błażejewską, i synkiem wyjechali na wakacje. Aktor pochwalił się zabawnym zdjęciem z samolotu. Wygląda na to, że jego syn to mały podrywacz. Zwróciliśmy też uwagę na to, że para odpoczywa w towarzystwie Patrycji Markowskiej i jej męża Jacka Kopczyńskiego. Oni również zabrali ze sobą syna. Wiedzieliście, że wokalistka i aktor się przyjaźnią?

Mój syn w samolocie skrupulatnie ominął rzędy foteli zajmowane przez chłopaków... - napisał Stuhr.
 

W komentarzach fani nie przestawali żartować.

Doskonale wiedział, co robi!
Młody rządzi.
Będzie dobry gagatek!

Zdjęcie z samolotu to tylko przedsmak. Rajskie klimaty chętniej pokazuje Markowska na swoim Instagramie. Ani wokalistka, ani aktor nie zdradzili jednak obserwatorom dokąd się wybrali. Fani spekulują, że przebywają na Wyspach Kanaryjskich. Macie jakieś typy, dokąd mogli polecieć?

MT

Stuhr po raz PIERWSZY wyjaśnia, czemu nie zagrał w kolejnej części "Listów do M.". "Boimy się wszystkiego"

Więcej o: