Dominika Gwit zdradziła szczegóły przygotowań ślubu! Co z suknią? "Panie na mnie spojrzały, wzięły kartkę i...". Oby!

Dominika Gwit ukrywa informacje dotyczące nadchodzącego ślubu. Teraz uchyliła rąbka tajemnicy na temat sukni. Jak trafiła na odpowiedni model?

Dominika Gwit od czerwca 2017 jest szczęśliwie zaręczona. Aktorka jednak pilnie strzeże informacji dotyczących ślubu. W rozmowie z Plotkiem jakiś czas temu wyznała, że o uroczystości media dowiedzą się po czasie. Teraz jednak reporterom "Party.pl" udało się wyciągnąć od niej kilka szczegółów na temat przygotowań. Gwiazda zdradziła, że mimo licznych zobowiązań zawodowych, organizacja ślubu jest już na zaawansowanym etapie.


Aktorka podczas rozmowy z “Party.pl” była bardzo pobudzona i pełna energii. Dominika Gwint jest ostatnio w ciągłym biegu.

Nie mam czasu nawet zrobić prania, je nie wiem, gdzie ja będę prać. Wyjeżdżam i gram, wracam i znowu gram. Cały czas w drodze.


Zapytana, gdzie w takim razie czas na przygotowania do ceremonii, odpowiedziała w pełen luzu i bardzo pewny siebie sposób.

Kochanie, wszystko da się zrobić, wszystko się ogarnie, wszystko jest już w dużej części ogarnięte. Wszystko będzie dobrze. To będzie piękny rok, naprawdę piękny rok!

Dominika GwitDominika Gwit Instagram.com/dominikagwit/Taka odpowiedź może świadczyć tylko o tym, że mimo natłoku pracy przygotowania idą pełną parą. Aktorka jednak nie chciała wdawać się w szczegóły.

Powiedz, chociaż coś o sukience! Czy udało się ją od razu znaleźć? - zapytała reporterka “Party.pl”.
Poszłam do super pań. Super Panie na mnie spojrzały, wzięły kartkę i narysowały, najpiękniejszą suknię ślubną na świecie i…


Gwiazda przerwała w połowie zdania, głęboko westchnęła, z wdziękiem odrzuciła włosy i dokończyła.

…teraz już tylko przymiarki.


Dominika Gwint wygląda na bardzo szczęśliwą. To kobieta pełna energii, dlatego oznajmiła wprost jakie jest jej główne wymaganie co do sukienki.

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby było mi wygodnie!


Po chwili dodała.

A piękna będzie na pewno!


Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Dominika będzie wyglądała przed ołtarzem. Z tego, co powiedziała, nawet jej narzeczony nie widział projektu sukienki. Aktorka wyboru dokonała sama. Czy był trafny? Zobaczymy!

PC

Więcej o:
Komentarze (104)
Dominika Gwit zdradziła szczegóły przygotowań ślubu! Co z suknią? "Panie na mnie spojrzały, wzięły kartkę i...". Oby!
Zaloguj się
 • Gość: j.

  Oceniono 45 razy 43

  To nie jest fair wyzywać kogoś, z powodu jak wyglada....natomiast mnie dziwi to, ze Pani Dominika nie bierze pud uwagę, ze taka tusza po prostu zagraża jej zdrowiu i życiu.

 • piotronk22

  Oceniono 32 razy 32

  A kto to jest Dominika (jasny) Gwint ???? Czytam, że gwiazda?! Straciłem chyba kontakt z rzeczywistością

 • Gość: 98yt

  Oceniono 25 razy 21

  No dobra, to co najważniejsze jest schowane w środku... no ale czasami trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - w środku czego...

 • kawkaiherbata

  Oceniono 20 razy 16

  Gaca dieta i nic waga wrocila .a tak reklamowala Polecala .co się nie robi dla slawy .szkoda ze kosztem swojego zdrowia

 • Gość: krzystiek

  Oceniono 13 razy 13

  jedyne to co wiem o pani to,że kiedyś pokazywano ją jak schudła i teraz znowu jak utyła,tzn.widać,że tyje nadal i z tego co słyszałem jeszcze,to to,że tan pan to typ karmiciela.Przepraszam ale nic więcej o niej nie wiem:(Mówię serio.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX