Pawlikowska z nowym partnerem na salonach. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Ramoneska to jedno, ale spójrzcie na TĘ mini

Beata Pawlikowska wraz z nowym partnerem, Dannym, pokazała się na urodzinach Radia Kolor. Wyglądała zupełnie inaczej niż zwykle!

Beata Pawlikowska nieczęsto pokazuje się na warszawskich salonach. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i pojawiła się na 25. urodzinach Radia Kolor. Mało tego, na imprezie towarzyszył jej... nowy partner, prawnik z Nowego Jorku, Danny. Podróżniczka poznała go w ubiegłym roku podczas jednej z wypraw. Jak sama przyznała, zaiskrzyło między nimi od razu

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Autorka książek z cyklu "Blondynka w..." już w sierpniu zdecydowała ze swoich długich włosów i pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Jednak teraz poszła o krok dalej. Mocno je rozjaśniła i inaczej zaczesała.

Do tego wszystkiego stylizacja, która na pierwszy rzut oka wydaje się być zupełnie nie w jej stylu. Czarna, skórzana ramoneska, skórzana mini... poznalibyście ją w takim wydaniu?

My początkowo mieliśmy problem, ale bardzo nam się to podoba. Teraz Pawlikowska wygląda znacznie młodziej, z odrobiną pazura, a jej twarz jest rozpromieniona. Widać, że nowa miłość jej służy. Oby tak dalej!

MM