Rihanna jest w ciąży? Fani są pewni. Winne zamieszania są te zdjęcia i zachowanie wokalistki

W zeszłym roku pojawiły się informacje, że Rihanna jest w ciąży. Nie odniosła się do tego, jednak jej wygląd na Grammy podkręca atmosferę.

Rihanna jest w ciąży? Ostatnie doniesienia na ten temat pochodzą z października 2017 roku. Teraz piosenkarka pojawiła się na Grammy, gdzie wystąpiła na scenie. Obcisła sukienka podkreśliła jej pełniejsze kształty. I znowu nasuwa się pytanie: spodziewa się dziecka czy po prostu przytyła? Fani nie mają wątpliwości.

Pod jej zdjęciami w mediach społecznościowych internauci zostawiają wiele komentarzy. Ich zdaniem zaokrąglony brzuch i trzymanie na nim ręki świadczą o tym, że piosenkarka niedługo zostanie mamą, a ostatnie plotki są prawdziwe.

Czy tylko mi się wydaje, że Rihanna jest w ciąży?
Ona jest w ciąży! - piszą.

Rihanna gra ''Wild Thoughts'. 60. gala rozdania nagród Grammy. Nowy Jork, Madison Square Garden, 28 stycznia 2018Rihanna gra ''Wild Thoughts'. 60. gala rozdania nagród Grammy. Nowy Jork, Madison Square Garden, 28 stycznia 2018 Fot. Matt Sayles /AP

Piosenkarka nie odniosła się do tych doniesień. Ojcem dziecka miałby być jej partner, Hassan Jameel. To arabski milioner, podobno bardzo zakochany w Rihannie.

Problemy z wagą

Jedno jest pewne: wokalistka od kilku miesięcy boryka się z problemami z wagą, więc entuzjazm jej fanów może być na wyrost. Trzymanie się za brzuch oraz pełniejsze kształty niekoniecznie muszą świadczyć o tym, że 30-latka spodziewa się dziecka. Być może po prostu znowu przytyła.

Co o tym myślicie?

AW

Więcej o: