Korwin-Piotrowska kpi z zatrzymania Dody: Duda ułaskawi?. A sama piosenkarka? Poleca ten artykuł o PiS

Karolina Krowin-Piotrowska na swoim Facebooku w żartobliwy sposób skomentowała zatrzymanie Dody przez policję. Dziennikarka prognozuje, jaki wpływ na karierę artystki będzie miała cała afera.

W środę Doda została zatrzymana przez policję. Piosenkarce postawiono zarzuty, jednak jeszcze tego samego dnia wyszła za kaucją 100 tys. zł. Całe wydarzenie odbiło się szerokim echem w mediach, a zainteresowanie podsycała skutecznie sama artystka, komentując sprawę na swoim Instagramie.

Karolina Krowin-Piotrowska na swoim Facebooku także wspomniała o zatrzymaniu gwiazdy. Zrobiła to w swoim stylu i z humorem:

Przypomniała również spotkanie Dody z Macierewiczem:

W rozmowie z gwiazdy.wp.pl dziennikarka zwróciła uwagę, że zatrzymanie w takim momencie może być dobrą reklamą dla "Pitbulla", w którym gra piosenkarka.

W jakimś sensie to dzisiejsze zatrzymanie może być ciekawą promocją "Pitbulla", który wychodzi na przyszły rok. Myślę, że to jest zbyt poważna sprawa, żeby jednak o to chodziło. O tej sprawie słyszy się już od dobrych kilku miesięcy. Myślę, że Roman Giertych nie stawiałby swojego nazwiska i renomy, gdyby wiedział, że nie jest w stanie tego wygrać - powiedziała.
Jakby nie było, Dorota przechodzi do historii, bo chyba do tej pory żadnej piosenkarki o 6 nad ranem nie zatrzymała policja. Ona oczywiście robi dobrą minę do złej gry, każdy by robił. Może uczy się gry aktorskiej do nowego filmu?

Co ciekawe, sama zainteresowana najwyraźniej też tak uważa. Na Instagramie dodała zdjęcie z planu zdjęciowego.

DodaDoda Screen z Instagram.com/dodaqueen/

Na miejscu scenarzystów, ja już bym zaczęła pisać scenariusz. To jest historia bardzo filmowa i nośna. Dzisiaj wszyscy o tym mówią i długo nie było takiej sytuacji w polskim show-biznesie. Tutaj Giertych rzuca, że jej grozi 5 lat więzienia. To jest gotowa historia filmowa. Ja bym obejrzała taki film - mówi dalej.

Karolina Korwin-Piotrowska wspomniała, że obrońcą Emilia Haidara jest Roman Giertych. Zdaniem Dody jego postać może być kluczowa dla jej sprawy. W zalinkowanym przez nią na jej Facebooku artykule, bloger Wojciech Krzysztofiak, przekonuje, że zatrzymanie Dody jest tylko jednym z elementów akcji, która ma na celu pogrążyć Donalda Tuska.

Aby uniknąć kojarzenia Dody, Państwa Islamskiego, interesów dawnych służb krajów Układu Warszawskiego ze swoim nazwiskiem, Tusk powinien odciąć się od Giertycha. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że stratedzy PiS rozpoczęli konstruowanie narracji celebrycko-politycznej, która poprzez takich bohaterów, jak Doda, Haidar, Giertych, miałaby rozwinąć jeden z wątków z Tuskiem w roli przynajmniej drugoplanowego bohatera - pisze Krzysztofiak.

ZI

Więcej o:
Komentarze (57)
Karolina Korwin-Piotrowska kpi z zatrzymania Dody: Duda ułaskawi?
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 32 razy 24

  Aresztowanie Dody ciosem w Donalda Tuska, z którym nie ma nic wspólnego - bo motłochowi się z nim kojarzy. Czy Polska będzie kiedyś normalnym krajem ???

 • Gość: Gość

  Oceniono 37 razy 17

  Wymuszenie rozbójnicze to bardzo poważne przestępstwo, za które na pewno nie dostanie zawiasów, znaczy się na kilka lat wyląduje w pierdlu, ciekawe czy wtedy dalej będzie taka wesoła.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 15 razy 13

  To się nazywa, drodzy czytelnicy, metoda Stanisławskiego :>

 • andrew-live

  Oceniono 13 razy 11

  MALINIAK, MA SZANSĘ ZNOWU, SIĘ WYKAZAĆ!!!

 • nicka1122

  Oceniono 29 razy 11

  To Pitbull czy soft-porno. gra tam szefową mafii czy burdelu ? Bo po ciuchach obstawiałabym to drugie. Jak się czują rodzice, których córka prowadzi takie życie - ciągle lata półnaga i wywołuje skandale. A to przecież (podobno) bogobojna rodzina, polsko-katolicka i pisowska. A że nieślubne dziecko w tle, to pikuś - przecież to mentalność dobrej zmiany. Życzę Dorotce, żeby ją wsadzili na te parę lat - niech się ocknie, bo jej się w tym pustym łbie już dawno poprzewracało. Mało że groźby, to jeszcze wymuszenie. Czasy Słowików i Pershingów już dawno minęły.

 • w_pis-du

  Oceniono 12 razy 10

  Zważywszy na "leśne ruchadło" te ułaskawienie nie jest nieprawdopodobne.

 • honkers

  Oceniono 16 razy 8

  Doda się miota od klerykalizmu zaszczepionego jej przez rodziców wraz z Ostrą Bramą i wieszczami naszymi dawnym do pokazywania odwłoku Dud(p)zie. Chyba chce przy okazji swych niejasnych kryminalnych poczynań zostać kombatantką... Żenada.

 • Gość: Acharavi

  Oceniono 18 razy 8

  Pis opluł już wszystkich co wartościowszych ludzi w tym kraju,ale każda władza potrzebuje jakiś autorytetów,więc zamieszali w kotle sięgając dna i wyszła im Doda,wielka ikona prawicy skazana prawomocnym wyrokiem sądowym za obrazę uczuć religijnych Bóg,Honor,Ojczyzna w pełnej krasie...

 • jestem_synem_roma

  Oceniono 26 razy 8

  To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się zmienić w sekundę! Wejście podzieliłem na 4 dni, co paręset metrów obóz, aklimatyzacja, oczywiście poręczówki na każdym etapie i ostatniego dnia atak na szczyt. Co dzień rano znajdowałem w przedsionku mojego namiotu puszki po Coli i opakowania po chipsach! Przeklęci amatorzy! W końcu zdobyłem szczyt, zużyte butle zostawiłem w pod krzyżem w strefie śmierci, gdzie -o zgrozo! - spotkałem babcię z dwójką wnucząt! Schodziłem kolejne 4 dni, ale przeżyłem tę próbę umiejętności i charakteru. Pod koniec sierpnia planuję wejść na Kopiec Kościuszki, w stylu alpejskim - ale jak zobaczę turystów z dziećmi i watą cukrową, to dzwonię na policję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX