Gessler została skrytykowana za wyretuszowaną okładkę. Teraz pokazuje TO zdjęcie i zamyka usta hejterom

Magda Gessler pochwaliła się ostatnio okładką najnowszej "VIVY!". Fani jednak skrytykowali ją za zbyt dużą ilość Photoshopa. Teraz restauratorka udowadnia, że jej zdjęcie nie zostało poddane graficznej obróbce.

Magda Gessler 2 dni temu opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie z okładki najnowszego wydania magazynu "VIVA!". Na fotografii widzimy ją w towarzystwie innych gwiazd TVN: Kingi Rusin, Magdaleny Mołek oraz Moniki Olejnik. Po publikacji owego zdjęcia na restauratorkę spadła fala hejtu. Internauci zarzucili jej, że fotografia została zbytnio wyretuszowana, a gwiazdy nie wyglądają na niej naturalnie.

Teraz Gessler postanowiła odnieść się do owych zarzutów. Wrzuciła do sieci wspólne zdjęcie z Magdaleną Mołek, które podpisała:

Kochane, to zdjęcie robocze z sesji. Wasz mit o retuszach, jeśli chodzi o tę okładkę, jest mocno przesadzony (...). To robione w biegu. Fantastyczny fotograf kropka.

Fani Gessler stanęli jej w obronie i zasypali komplementami, zachwalając urodę oraz sposób bycia jurorki "Kuchennych rewolucji".

Jest pani kolorowym ptakiem wśród szarych smutnych ludzi. Pani jest po prostu sobą i nikogo nie udaje (...). Nie ma pani sztuczności w swojej osobie. Jest pani prawdziwa.
Ludzi szlag trafia, bo niektórym nawet retusz nie pomoże. Zazdrość, wszędobylska zazdrość. Słabe to strasznie, aż żal czasu, żeby się nad tym pochylić. Zdjęcia piękne.
Rewelacyjnie panie wyglądacie, a pani Magda jak zwykle promienieje i ten zjawiskowy błysk w oku.
Pani Magda jak zwykle promienieje! Żaden retusz niepotrzebny.

Magazyn "VIVA!" ukazał się w aż trzech wersjach okładkowych z okazji 20-lecia stacji TVN. A co wymyślicie o zdjęciu z okładki?

AG

Więcej o: