Znany polski sportowiec wziął ślub! Suknia panny młodej skromna, ale i tak robi wrażenie. To przez to wycięcie na plecach

Kolejny polski sportowiec zmienił właśnie stan cywilny. Jest nim Paweł Wojciechowski - polski lekkoatleta specjalizujący się w skoku o tyczce.

Paweł Wojciechowski w minioną sobotę poślubił swoją wieloletnią partnerkę, Aleksandrę Wolną. Uroczystość miała miejsce w kościele św. Jana w Chomiąży Szlacheckiej, małej wsi, położonej w województwie kujawsko-pomorskim. Ślubu parze młodej udzielił krajowy duszpasterz sportowców, ks. Edward Pleń. Na świadków zakochani wybrali kolegów Wojciechowskiego po fachu czyli lekkoatletów: Szymona Czapiewskiego oraz Dominika Bochenka. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również innych znajomych - sportowców pana młodego. Wesele odbyło się hotelu Herbarium również w Chomiąży.

Panna młoda na ten wyjątkowy dzień wybrała dość prostą, przylegającą do ciała, białą suknię. Smaczku całej kreacji dodawało głębokie wycięcie na plecach oraz efektowny warkocz, w który upięła swoje gęste włosy.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU<<<

Paweł Wojciechowski radosną nowinę przekazał w niedzielę za pośrednictwem swojego Instagrama, publikując przy tym urocze zdjęcie ze ślubu.

 

Paweł Wojciechowski ma już na swoim koncie wiele sukcesów sportowych. W 2011 roku zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata w Korei Południowej. 4 lata później wygrał brąz. Zaś na Mistrzostwach Europy w 2014 roku udało mu się zdobyć srebro. W tym roku zajął 3 miejsce podczas Halowych Mistrzostw Europy, a na Mistrzostwach Świata w Londynie uplasował się na 5 pozycji.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

AG