Młynarska wyśmiewa nawrócenie Pazury: Czarek, please, odmów i za mnie "dziesiątkę". Przypomina też film z ich nagimi scenami

Paulina Młynarska w swoim stylu skomentowała nawrócenie Cezarego Pazury. Na Facebooku przypomniała ich wspólnie zagrane sceny na golasa i poprosiła, żeby odmówił za nią różaniec.

Cezary Pazura zaledwie kilka dni temu publicznie skrytykował uczestnictwo w czarnych marszach kobiet. Powiedział wtedy również, że aborcja jest zabijaniem dzieci. Nikt nie zdążył jeszcze po tym ochłonąć, a Pazura już zdążył zaskoczyć przyłączeniem się i promocją akcji "Różaniec do Granic".

Pazura sam nigdy nie był wzorem świętości. Na swoim koncie ma dwa głośne rozwody. Nie ukrywał też swoich pretensji do drugiej żony, Weroniki Marczuk-Pazury, którą publicznie obsmarowywał w mediach. Przy trzeciej żonie, poznanej w pociągu 26 lat młodszej Edycie, nawrócił się i uznał, że teraz może zacząć pouczać innych.

Paulina Młynarska, bardzo zaangażowana w obronę braw kobiet w Polsce, wyśmiała nawrócenie Cezarego Pazury na Facebooku. Miała idealny punkt zaczepienia. W 1996 roku zagrali razem kilka rozbieranych scen w filmie "Wirus". Z poczuciem humoru napisała, że teraz za tę rolę niszczą ją jego przyjaciele na forach prawicowych i poprosiła Czarka, żeby odmówił za nią różaniec.

Czarek, please, odmów i za mnie 'dziesiątkę' kochany! Bo za ten film (swoją drogą, co ja we łbie miałam?), w którym zagraliśmy razem kilka scen na golasa pod koniec ubiegłego wieku, strasznie mnie teraz niszczą ci Twoi przyjaciele na prawicowych forach. Może jak matka się wstawi to przestaną ?:) - napisała.

Post udostępniła także jej siostra, Agata Młynarska. "W punkt i z poczuciem humoru!", podsumowała. Post spodobał się także internautom, których nawrócenie Pazury i nawoływanie do odmawiania różańca po prostu śmieszy.

Nie: 'Czarek, please', tylko raczej: 'Czarek, PiS, odmów i za mnie...'
Z Pazurą to obciach. Jemu raczej nie chodzi o wiarę w Boga. Jak ktoś wierzy naprawdę, to się z tym tak nie obnosi.
Osobiście nie lubię Pazury, a teraz jeszcze bardziej. To nie dlatego, że chce się modlić - niech się modli jeśli tego potrzebuje. Jego czas już chyba minął i próbuje teraz zdobyć popularność przez gierki polityczno-religijne. To żenujące.

Na razie aktor nie odpowiedział Młynarskiej. Ale jego fani, którzy wspierają go całym sercem i błogosławią, już wrzucili w komentarzu na jego profilu screen. Ciekawe, czy rozpęta się kolejna wojna medialna? A może Pazura po prostu się pomodli i zostawi wszystko w rękach Boga? 


AW

Więcej o:
Komentarze (46)
Paulina Młynarska wyśmiewa nawrócenie Pazury: Czarek, please, odmów i za mnie 'dziesiątkę' kochany!
Zaloguj się
 • Gość: df

  Oceniono 23 razy 13

  w końcu znalazł sobie inny temat, żeby o nim pisali, nie tylko w kontekście aktorskich porażek i oszukiwania emerytów

 • octopus_buster

  Oceniono 21 razy 11

  Czarek dobrze wyczuł koniunkturę. TVPiS potrzebuje twarzy, więc w ślad Marylki-Wariatki ruszył w koperczaki do Prezesa Radiokomitetu. I dobrze na tym wyjdzie, finansowo, ma się rozumieć. Bo wizerunkowo się pogrążył.

 • 1docentpj

  Oceniono 25 razy 11

  Czarek to prawdziwy 'miszczuniu'. Mógłby podzielić się z suwerenem wiedzą, jak i za ile załatwić rozwód kościelny. Aktualnie ma trzecią kobitkę, ale myślę że 'nie powiedział ostatniego słowa'. Jak się znowu zakocha 'prawdziwą miłością' to za to co teraz robi, kolejny rozwód ma za free!

 • Gość: Ziutek

  Oceniono 11 razy 7

  Na marginesie, beznadziejny film ..i nawet goła dupa Młynarskiej nie pomogła

 • apep54

  Oceniono 15 razy 7

  Pan Pazura ,może niezbyt udanym,ale jednak -jest artystą kabaretowym i jego "nawrócenie " to tylko taki mało śmieszny żart..... Inna sprawa, że z poważnych rzeczy sobie jaja robić ?

 • kitciwoko

  Oceniono 16 razy 4

  Różańca to czarek z żoną używają do innych celów niż modlitwa. Nie powiem wam do czego, bo byście się brzydzili.

 • kaktus47

  Oceniono 13 razy 3

  Z następną żoną będzie jeździł na festiwale satanistyczne. Spokojnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX