Córka Agaty Młynarskiej wychodzi za mąż. Dziennikarka zdradza szczegóły. Mówi o sukni ślubnej!

Agata Młynarska planuje ślub swojej córki, Sylwii. Jaką suknię będzie miała panna młoda?

Agata Młynarska czeka z niecierpliwością na ślub swojej córki Sylwii Mor. 30-latka w październiku wyjdzie za mąż za swojego wieloletniego partnera, Jakuba. Uroczystość będzie miała rodzinny charakter. Przejęta dziennikarka zdradziła w wywiadzie dla "Party.pl" szczegóły uroczystości.

To dla mnie ogromne przeżycie i na pewno nie obędzie się bez wzruszeń. Powierzam Kubie swój wielki skarb i wierzę, że stworzą razem wspaniałą rodzinę – powiedziała.

Panna młoda wystąpi w wymarzonej sukni ślubnej. Będzie w kolorze pudrowego różu i zostanie uszyta przez projektantkę Lilith, która przyjaźni się z Agatą Młynarską. To jest obiecany prezent od matki.

%Spotkanie autorskie z Agat? M?ynarsk?%Spotkanie autorskie z Agat? M?ynarsk? VIPHOTO / EAST NEWS

Agata Młynarska, pod wpływem przeżyć związanych ze ślubem córki, zaangażowała się w akcję charytatywną zorganizowaną przez stację telewizyjną TLC i Fundację Rak'n'roll. Zamierzeniem tego przedsięwzięcia jest znalezienie panny młodej, która weźmie ślub w sukni ślubnej dziennikarki.

Z mojej sukni ślubnej powstanie kreacja dla innej panny młodej, która swój budżet na ten cel wpłaci na konto Fundacji Rak'n'Roll – powiedziała Młynarska w wywiadzie.

Suknię, zgodnie z życzeniem przyszłej panny młodej, przerobi Magdalena Socha-Włodarska, która jest ekspertką w programie "Sposób na suknię".

Sylwia Mor to 30-letnia adoptowana córka Agaty Młynarskiej. Dziennikarka ma jeszcze dwóch rodzonych synów, Tadeusza i Stanisława, oraz drugą adoptowaną córkę, Alicję.

Magda Gessler wybuchła podczas wywiadu. Padło pytanie o zięcia

AW