20 lat temu zagrali razem w "Titanicu". Spotkali się po latach, a internet zwariował. "Ile bym dał, żeby tam być"

Leonardo DiCaprio, Kate Winslet i Billy Zane spotkali się po 20 latach od nakręcenia "Titanica". To zdjęcie robi furorę w sieci, i wcale się nie dziwimy!

Od premiery "Titanica" minęło już blisko 20 lat, a przez ten czas dramat zdołał zyskać miano filmu kultowego. Choć Leonardo DiCaprio i Kate Winslet niejednokrotnie pojawiają się razem na imprezach, jednak zdjęcie z większą ilością aktorów filmu to ogromna rzadkość. Przed paroma dniami podczas organizowanej przez DiCaprio aukcji charytatywnej na rzecz środowiska wreszcie pojawiła się okazja, aby wzbudzić u fanów "Titanica" nostalgię. Billy Zane, który w filmie wcielił się w rolę bogatego narzeczonego Rose, wrzucił do sieci zdjęcie z filmowymi bohaterami.

Ekipa znowu razem. Tym razem ratujemy góry lodowe... I bądź tu mądry - napisał pod fotką.
 
Ikony!
Cholerne legendy!
Ile bym dał, żeby tam być - pisali zachwyceni fani pod postem.

Zane wrzucił także zdjęcie z sama Winslet. To opatrzył już nieco bardziej poważnym opisem. Na aukcję przekazał jeden z obrazów swojego autorstwa.

Jestem bardzo podekscytowany spotkaniem po latach i tym, że mogłem dołożyć coś od siebie do tak istotnej sprawy. Mój obraz, który widać w tle, został wczoraj zlicytowany za 100 tysięcy euro!
 

Aż się łezka kręci w oku, prawda?

embed

Czy Leonardo DiCaprio musiał zginąć na Titanicu? Kate Winslet WRESZCIE odpowiedziała na nurtujące fanów pytanie

MK

Więcej o: