Adele straciła głos. Musiała odwołać dwa finałowe występy ze swojej ostatniej trasy koncertowej. "Nie mogę się z tym pogodzić"

Adele zakończyła swoją prawdopodobnie ostatnią w karierze trasę koncertową przed czasem. Wszystko przez problemy ze strunami głosowymi.

Adele miała w ten weekend dać dwa ostatnie koncerty, którymi chciała oficjalnie zakończyć nie tylko aktualną trasę koncertową, ale i koncertowanie w ogóle. Przed paroma dniami wokalistka wydała oświadczenie, w którym poinformowała fanów, że nie czuje się dobrze na scenie, dlatego nieprędko planuje na nią wrócić.

Było dla niej ważne, by właśnie w Londynie zakończyć trasę, jako że z tym miastem jest najbardziej związana. W związku z tym zaplanowała aż cztery koncerty na Wembley Stadium. Niestety, przed kilkoma godzinami Adele musiała ogłosić, że sobotnie i niedzielne show nie dojdzie do skutki ze względu na problemy artystki z głosem.

embed

Adele straciła głos

Adele skonsultowała się lekarzem, który przepisał jej leki sterydowe i doradził skrócenie trasy koncertowej. Chwilę później na jej Instagramie pojawiło się oficjalne oświadczenie skruszonej artystki.

Dwa ostatnie koncerty na Wembley były moimi najlepszymi w całym życiu. Niestety, przez dwie poprzednie noce miałam problemy z głosem. Śpiewając, musiałam wysilać się o wiele bardziej, niż zwykle. Odwiedziłam dziś lekarza i okazało się, że moje struny głosowe są zniszczone. Zwyczajnie nie będę w stanie wystąpić w ten weekend. Powiedzieć, że moje serce jest złamane, to za mało. Tak bardzo chciałabym wystąpić, że rozważałam nawet śpiewanie z playbacku, tylko po to, by stanąć przed wami. Przepraszam. Przepraszam za wasze rozczarowanie. Drastycznie zmieniłam swoje życie, żeby być w stanie ukończyć tę trasę, która trwa od zeszłego roku. Nie mogę się pogodzić z tym, że mi się to nie uda. Przepraszam, jestem załamana - napisała.
 

Fani, którzy czekali na jej koncerty, wykazali się dużą wyrozumiałością i pocieszali załamaną piosenkarkę.

Nic nie szkodzi, kochana.
Piękna Adele, jak zwykle troskliwa i profesjonalna.
Rozumiemy, zdrowie jest na pierwszym miejscu, dbaj o siebie - czytamy.

To nie pierwszy raz, kiedy Adele nie może pogodzić się z tym, że rozczaruje swoich fanów. Zobaczcie, jak przepraszała za odwołanie koncertu w zeszłym roku:

Zobacz wideo

MK

Copyright © Agora SA