Alan z "Warsaw Shore" chciał nakarmić głodnego czy zrobić reklamę? TO zdjęcie wkurzyło ludzi. Wy też nie będziecie obojętni

Alan z "Warsaw Shore" pokazał zdjęcie z człowiekiem, któremu podarował jedzenie. I przy okazji zareklamował firmę kateringową.

Alan z "Warsaw Shore" przekazał jedzenie napotkanemu na ulicy biednemu człowiekowi. Czyn chwalebny, ale młody celebryta zrobił sobie z tą osobą zdjęcie i pochwalił nim na Facebooku. I przy okazji zareklamował firmę kateringową.

Wczoraj wracając ze złotych tarasów zobaczyłem tego Pana. Coś mnie ruszyło. Wiem że dla takich ludzi już nie ma pracy w dzisiejszych czasach. Uśmiech który pojawił się na twarz tego człowieka dając mu jedzenie pomyślałem - cieszę się że go spotkałem. Bo pewnie jutro mogę go tu nie spotkać a on dalej byłby głodny. Uśmiech i słowo DZIĘKUJĘ to chyba największa zapłata. Dziękuję Zdrowe Menu - catering dietetyczny że tak o mnie dba a ja dzięki temu mogę zadbać też od czasu do czasu o innych (pisownia oryginalna).

Nie wiadomo, komu bardziej Alan chciał zrobić przyjemność: starszemu mężczyźnie czy firmie kateringowej. Niemniej zadowolonemu z dobroci swojego serca Alanowi internauci szybko wytknęli hipokryzję:

Wow. Dałeś potrzebującemu jedzenie, które sam dostajesz za darmo od firmy kateringowej. Cóż za niesamowity gest z twojej strony, hahaha.
Zastanawia mnie tylko fakt, dlaczego takie piękne foto przypadkiem w Mateuszowej koszulce. I przypadkiem idealne widoczna marka firmy cateringowej. Takie delikatne lokowanie produktu... Taki z Ciebie Samarytanin jak z Islamisty głosiciel pokoju.
Dla publiczki wszystko ludzie zrobią... To zdjęcie nie było potrzebne... Dobre uczynki się robi w ciszy - pisali.

To bardzo miłe ze strony Alana, że na koszt firmy kateringowej może "od czasu do czasu" zadbać o innych. Miejmy jednak nadzieję, że jeżeli następnym razem zechce komuś pomóc, nie będzie to przypominało nieudolnie zrobionej reklamy. Zwłaszcza takiej, w której instrumentalnie potraktowany zostanie kolejny głodny człowiek.

Magda i Piotr z "Warsaw Shore" rozstali się. Powód? Tak szczerego wyznania się nie spodziewaliśmy

JZ

Więcej o:
Komentarze (6)
Alan z "Warsaw Shore" chciał nakarmić głodnego czy zrobić reklamę? TO zdjęcie wkurzyło ludzi. Wy też nie będziecie obojętni
Zaloguj się
 • Gość: Zupa

  Oceniono 7 razy 7

  Jaki trzeba miec zryty leb zeby cos takiego wymyslic. Reklama na nieszcesciu glodnego I biednego? Zrobil z siebie pajaca. Ile mu za to zaplacili? Ten drugi oszolom,16cm czy jakos tak(ten ma podobno mniejszego,tak w TV mowili) tez strzela fotki z ta torba papierowa i pokazuje na instagramie. Swietna antyreklama,gratuluje pomysly.

 • Gość: zxc

  Oceniono 4 razy 4

  idiota alan, obszczymur

 • Gość: baba jaga

  Oceniono 4 razy 2

  Bezdomni są różni. Niektórzy sami wybierają bezdomność swobodne życie a inni nie dają sobie rady w życiu. Mój były mąż sam wybrał został bezdomny mieszkał na sqocie. 2 lata temu zmarł. On Nigdy nie miał przywiązania do miejsca,wychowany w czynszowej kamienicy w Piekarach. Rodzina alkoholików. Jest mi go szkoda ale sam sobie zgotował taki los

 • Gość: Traweler

  0

  Normalne jaja !!! Piszecie "celebryta" ! Co to za śmieszna moda, nazywać każdego dupka, który choć raz pojawi się w tv, celebrytą !!?? Świat kompletnie idiocieje !!!

 • Gość: Juras z Tychów

  0

  dobierają do tych programów takich lekko przypakowanych zrytych gości co jak na ich ryje patrzę to mi się już niedobrze robi.Takie typowe pojeby co na siłę laski do wody nad jeziorem czy to na basenie wrzucają.A te laski tego typu też takie jak i oni.Gdyby tak całe społeczeńśtwo takie było to byśmy dalej tkwili w jaskiniach i biegali z maczugami:>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX