Alan z "Warsaw Shore" chciał nakarmić głodnego czy zrobić reklamę? TO zdjęcie wkurzyło ludzi. Wy też nie będziecie obojętni

Alan z "Warsaw Shore" pokazał zdjęcie z człowiekiem, któremu podarował jedzenie. I przy okazji zareklamował firmę kateringową.

Alan z "Warsaw Shore" przekazał jedzenie napotkanemu na ulicy biednemu człowiekowi. Czyn chwalebny, ale młody celebryta zrobił sobie z tą osobą zdjęcie i pochwalił nim na Facebooku. I przy okazji zareklamował firmę kateringową.

Wczoraj wracając ze złotych tarasów zobaczyłem tego Pana. Coś mnie ruszyło. Wiem że dla takich ludzi już nie ma pracy w dzisiejszych czasach. Uśmiech który pojawił się na twarz tego człowieka dając mu jedzenie pomyślałem - cieszę się że go spotkałem. Bo pewnie jutro mogę go tu nie spotkać a on dalej byłby głodny. Uśmiech i słowo DZIĘKUJĘ to chyba największa zapłata. Dziękuję Zdrowe Menu - catering dietetyczny że tak o mnie dba a ja dzięki temu mogę zadbać też od czasu do czasu o innych (pisownia oryginalna).

Nie wiadomo, komu bardziej Alan chciał zrobić przyjemność: starszemu mężczyźnie czy firmie kateringowej. Niemniej zadowolonemu z dobroci swojego serca Alanowi internauci szybko wytknęli hipokryzję:

Wow. Dałeś potrzebującemu jedzenie, które sam dostajesz za darmo od firmy kateringowej. Cóż za niesamowity gest z twojej strony, hahaha.
Zastanawia mnie tylko fakt, dlaczego takie piękne foto przypadkiem w Mateuszowej koszulce. I przypadkiem idealne widoczna marka firmy cateringowej. Takie delikatne lokowanie produktu... Taki z Ciebie Samarytanin jak z Islamisty głosiciel pokoju.
Dla publiczki wszystko ludzie zrobią... To zdjęcie nie było potrzebne... Dobre uczynki się robi w ciszy - pisali.

To bardzo miłe ze strony Alana, że na koszt firmy kateringowej może "od czasu do czasu" zadbać o innych. Miejmy jednak nadzieję, że jeżeli następnym razem zechce komuś pomóc, nie będzie to przypominało nieudolnie zrobionej reklamy. Zwłaszcza takiej, w której instrumentalnie potraktowany zostanie kolejny głodny człowiek.

Magda i Piotr z "Warsaw Shore" rozstali się. Powód? Tak szczerego wyznania się nie spodziewaliśmy

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.