Magda z "Warsaw Shore" powiększyła piersi! Opisała szczegóły. UWAGA! Będzie kolejna operacja

Kolejna uczestniczka "Warsaw Shore" poddała się operacji piersi. Tym razem pod nóż poszła Magda.

Po Dużej AniMagda Pyznar to już kolejna uczestniczka "Warsaw Shore", która poddała się operacji powiększenia piersi. Podobnie jak jej poprzedniczka ona też postanowiła swoim fanom opowiedzieć wszystkie szczegóły. Na swoim blogu Magda pisze:

Za czasów szkolnych miałam duży biust. Z wiekiem jednak zmalał i nie był już tak pełny, jak bym tego chciała. W moim przypadku była to niewielka zmiana. Zależało mi na ich wypełnieniu, a nie powiększeniu.

Magda zapewnia, że zabieg wart jest bólu i na pewno by go powtórzyła. Nie było żadnych komplikacji, choć pierwsze trzy dni po zabiegu nie był łatwe.

Musiałam być na czczo 6 godzin przed operacją. Do kliniki wzięłam ze sobą tylko pastę, szczoteczkę i papcie. O resztę zadbała klinika. Operację zniosłam bardzo dobrze. Pierwsze trzy dni były najgorsze. Po tygodniu byłam już samodzielna - czytamy dalej na blogu.

Najciekawsze jednak Magda zdradziła na koniec. Okazuje się, że nie zamierza poprzestać na jednej operacji - tak spodobało jej się poprawianie urody za pomocą skalpela.

W czerwcu jestem umówiona na kolejną konsultację. Ale o tym opowiem "po" - pisze Magda.

Jesteśmy przekonani, że już niedługo pochwali się efektami wizualnymi. Czekamy!

Zobacz wideo
Więcej o: