Zbigniewa Wodeckiego żegnają politycy, gwiazdy, sportowcy. Kuba napisał tylko 3 słowa. Kukiz przytoczył anegdotę

Zbigniew Wodecki nie żyje. Niespodziewaną śmierć artysty opłakują jego fani i przyjaciele. W sieci publicznie żegnają z nim politycy, piosenkarze i aktorzy.

Zbigniew Wodecki zmarł w wieku 67 lat w wyniku komplikacji po operacji bypassów. Śmierć muzyka była zaskoczeniem dla jego fanów i przyjaciół. Od chwili, gdy na stronie artysty ogłoszono te tragiczne informacje, w mediach społecznościowych gwiazdy, politycy, artyści i sportowcy zaczęli dzielić się swoim żalem i składać kondolencje.

Mistrzu! Za wcześnie - napisał oszczędnie na Facebooku Kuba Wojewódzki.

Natalia Kukulska podziękowała Wodeckiemu za jego twórczość i za to, jakim był człowiekiem.

Zbyszku, nie! To za wcześnie... Dziękuję za to co zostawiłeś po sobie jako artysta i człowiek. Miarą Twojej wielkości była też Twoja skromność, życzliwość i normalność. Jesteś i będziesz zawsze w moim sercu i pamięci. Odpoczywaj... - napisała na Instagramie.

Bardzo emocjonalnie żegnała Wodeckiego Ola Kwaśniewska:

Zbyszku Kochany, pękło mi serce... Dziękuję za Twój talent, wrażliwość, mądrość, poczucie humoru, za wzruszenia i wszystkie ciepłe słowa. Jestem wdzięczna, że mogłam Cię znać. Będziemy tęsknić okrutnie...- napisała na Instagramie.

Niemniej wzruszające słowa można przeczytać na koncie instagramowym Krzysztofa Ibisza.

Kochany Zbyszku, dziękuję Ci, że swoim ogromnym talentem tworzyłeś ścieżkę dźwiękową także mojego życia. Gdziekolwiek usłyszę głos trąbki zawsze pomyślę o Tobie. Dziękuję za każdą wspólną minutę na scenie i poza nią. Do zobaczenia, bo "żegnaj" nie przechodzi przez gardło - napisał dziennikarz.

ZOBACZ INNE WPISY GWIAZD >>>

Wodeckiego żegnali także politycy. W mediach społecznościowych hołd artyście oddali Andrzej Duda, Hanna Gronkiewicz-Walt czy Paweł Kukiz. Ten ostatni na Facebooku przypomniał historię, jaką opowiedział mu Wodecki. Obaj artyści mieli bowiem problem z zapamiętywaniem nieswoich tekstów piosenek

Otóż przed jakimś koncertem - mówił Zbyszek - jak zwykle porozlepiałem w różnych miejscach kartki z tekstami. Poszedłem do garderoby i spokojnie czekałem na rozpoczęcie sztuki. Kiedy wychodziłem już na scenę przeraziłem się, bo zauważyłem że nie ma moich kartek! Idę na drżących nogach w kierunku mikrofonu i odczuwam ulgę, bo z daleka widzę, że kartka z najmniej pamiętanym przeze mnie tekstem na szczęście nie została usunięta. Niestety, kiedy podszedłem bliżej i rzuciłem na nią okiem – zamarłem. Zamiast słów piosenki przeczytałem dwa zdania: "Zbychu, trzymaj się! Koleżanki z pracy" - napisał Kukiz.

Żalem dzielili się aktorzy, muzycy, wokaliści, celebryci, dziennikarze, ale też sportowcy. Jakub dziennikarz wrzucił do sieci zdanie, które powiedział Wodecki:

"Odszedł mimo niezwykłej woli życia". Zbigniew Wodecki nie żyje

Więcej o:
Komentarze (85)
Zbigniewa Wodeckiego żegnają politycy, gwiazdy, sportowcy. Kuba napisał tylko 3 słowa. Kukiz przytoczył anegdotę
Zaloguj się
 • Jarek Gmitrzuk

  Oceniono 98 razy 96

  „Panie Zbigniewie… cóż powiem… jakoś tak pusto i smętnie,
  Kto dzisiaj zagra na skrzypcach, albo na trąbce odświętnie…?
  Kto pszczółkę Maję sprowadzi, piosenką rzewną do ula,
  Kto naturystów w Chałupach, muzycznie będzie rozczulał…?

  Kto wreszcie… boję się pytać, bo tak zwyczajnie mam stracha,
  Kto jutro zechce tak zacząć, jak Pan zaczynał od Bacha…?
  Przypadek Twój, jest znamienny, przyszła ostatnia godzina,
  To nie jest ważne jak kończysz, boś zawsze pięknie zaczynał.

  Grałeś, śpiewałeś nam wszystkim, a teraz takie mam zdanie,
  Że tam na niebie Aniołki, Tobie dziś grają. Świeć Panie…”
  Na wieczną rzeczy pamięć, wierszyk mój dla Ciebie
  Jarek Gmitrzuk

 • Gość: gość

  Oceniono 63 razy 59

  Też uważam że za wcześnie, ale tak chciał los. Kiedy dowiedziałam się o Pana śmierci zaśpiewałam dla Pana pszczółkę maję. Śpiewał ją Pan i śpiewały wszystkie dzieci w przedszkolu, szkole i w domu. Dziekuję

 • blackie1609

  Oceniono 48 razy 46

  Facet był wyjątkowy. Naprawdę mega w porządku. Szkoda, odeszła część mojego dzieciństwa. Strasznie szybko to wszystko nastąpiło. Coraz mniej prawdziwych ludzi w świecie muzyki...

 • laura8

  Oceniono 48 razy 46

  Jak to? Piosenki Wodeckiego BEZ PSZCZÓŁKI MAI????
  Na tym się wychowała większość z nas!!!!

 • Gość: mk

  Oceniono 30 razy 30

  Jego ciepły glos był chyba konsekwencją ciepłego sposobu bycia - nie znalam go osobiscie, ale mial w sobie cos takiego, ze mimo to chcialabym sie do niego przytulic (a nastolatka przestalam byc 15 lat temu). Jakies takie wyczuwalne na kilometr dobro i zyczliwosc. Placze, jakbym stracila kogos bliskiego. Jesli niebo istnieje, to on jest w nim na pewno.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 34 razy 30

  Od godziny 15tej płyną mi łzy i dzieciom mówię,że to alergiczne objawy.,no bo jak mogłam im powiedzieć,że płaczę po człowieku,którego kochamy za wszystko,a one tylko "pszczółkę Maję znają?.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX