Melania Trump nigdy nie przeniesie się do Białego Domu? Ma ważny powód. "Przede wszystkim..."

"Us Weekly" podaje, że Melania Trump może nigdy nie zamieszkać w Białym Domu. Ze względu na syna.

Melania Trump, choć od jakiegoś czasu jest Pierwszą Damą USA, nie zdecydowała się dotąd zamieszkać wraz z mężem, Donaldem Trumpem, w Białym Domu. Co więcej, nie wiadomo, czy kiedykolwiek do tego dojdzie. Jest to sytuacja jak dotąd bez precedensu, żeby żona prezydenta USA mieszkała o ponad 300 kilometrów od niego. Z oficjalnych informacji wynika, że Melania, wraz z 10-letnim Barronem, nie opuszczą wartego 100 milionów dolarów apartamentu przy 5 Ulicy w Nowym Jorku przynajmniej, dopóki Barron nie ukończy szkoły.

Decyzja, czy Melania i Barron przeniosą się do Waszyngtonu, zostanie podjęta na koniec roku szkolnego - donosi "Us Weekly". - Chce bowiem jak najlepiej dla Barrona.

"New York Times" z kolei informuje, że Melania z Barronem pojawiają się w Waszyngtonie co weekend. Nie w każdy zresztą, ponieważ - jak informuje źródło "Us Weekly", w weekend 28-29 stycznia, kiedy wybuchły protesty po dekrecie Trumpa ws. uchodźców i migrantów, żona i syn ponoć mieli zostać w Nowym Jorku. Magazyn zresztą spekuluje, że przeprowadzka Melanii i Barrona może w ogóle nie nastąpić nigdy.

Choć Melania na co dzień znajduje się o setki kilometrów od Waszyngtonu, nadal aktywnie włącza się pracę na rzecz administracji.

Jest przede wszystkim matką, niemniej bardzo poważnie traktuje swoją rolę i obowiązki Pierwszej Damy - czytamy tam.
Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.