Zdjęcia ciężko chorego Wojciecha Młynarskiego sprzedane tabloidowi. Jego córki podejmują kroki prawne: Wiemy, kto to zrobił i za ile

Zdjęcia chorego Wojciecha Młynarskiego trafiły na czołówkę piątkowego "Super Expressu". Córki artysty podjęły już kroki prawne w tej sprawie.

Wojciech Młynarski od ponad roku znajduje się pod stałą opieką lekarzy, którzy walczą o jego zdrowie i życie. Wczoraj "Super Express" poinformował, że jego stan się pogorszył - artysta miał przejść udar. Plotkę w rozmowie z nami zdementowała Agata Młynarska, zapewniając, że stan jej ojca jest "ciężki, ale stabilny".

Dziś tabloid posunął się o krok dalej. Na okładce swojego papierowego wydania i na stronie SE.pl opublikował zdjęcia śpiącego w swoim domu Młynarskiego. Córki artysty zareagowały błyskawicznie. Agata Młynarska w obszernym wpisie na Facebooku zapewnia, że doskonale wie, kto zrobił i sprzedał zdjęcia, a sprawą już zajmują się najlepsi prawnicy.

Dziś stało się coś, co przekroczyło granice przyzwoitości i człowieczeństwa. Jedna z pań opiekujących się naszym Tatą zrobiła mu w domu zdjęcia, które opublikował "Super Express". Tata od miesięcy walczy o życie. Od miesięcy staramy się za wszelką cenę ochronić go, zadbać, stworzyć jak najlepsze, najbezpieczniejsze warunki do leczenia i zmagania z chorobą.
Kim trzeba być, jakim człowiekiem, żeby dopuścić się takiego czynu? Osoba, która to zrobiła wielokrotnie rozmawiała ze mną o tym jak bardzo jest wierząca i jak bardzo modli się za Tatę. Była częścią naszej i jego intymności. Kim trzeba być, by posunąć się do decyzji o opublikowaniu takich zdjęć?
My oczywiście tego nie zostawimy, najlepsi prawnicy już działają. Wiemy, kto to zrobił i wiemy za ile. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości kim jest naczelny "Super Expressu"? To, czego nigdy nie zrozumiemy, to JAK MOŻNA?

Post siostry udostępniła na swoim profilu również Paulina Młynarska.Opatrzyła go własnym, emocjonalnym komentarzem:

Agata napisała. Jeżeli ktoś miał nadzieję przysporzyć nam cierpienia, to mu się to udało. Nie będziemy ukrywać, że cała nasza rodzina jest w totalnym szoku, że nie możemy sobie znaleźć miejsca, że jesteśmy roztrzęsieni. Ale o wiele ważniejsze pozostaje pytanie o to, jak można w taki sposób naruszać godność człowieka, który bardzo cierpi i walczy o każdy oddech. Fakt, że ktoś uznaje coś takiego za towar, mówi o tej osobie rzeczy przerażające. Ale ten, kto to konsumuje, kto się tym ekscytuje, kto się na to rzuca, nie jest lepszy.

Przez szacunek dla Wojciecha Młynarskiego i jego rodziny nie publikujemy zdjęć udostępnionych przez "Super Express". Zamieszczamy jednie ocenzurowaną okładkę tabloidu.

WJ

Więcej o:
Komentarze (121)
Zdjęcia ciężko chorego Młynarskiego sprzedane tabloidowi. Agata Młynarska: Wiemy, kto to zrobił i za ile
Zaloguj się
 • Gość: Maa

  Oceniono 215 razy 195

  Super Express - tabloid, którego jubileusz nie tak dawno świętował niejaki Andrzej Du*a.

 • baluwolanda

  Oceniono 155 razy 141

  ..."wielokrotnie rozmawiała ze mną o tym jak bardzo jest wierząca i jak bardzo modli się za Tatę"...i wszystko jasne...Pani Agato, naprawdę Pani nie wiedziała, że takich ludzi nie wpuszcza się do domu????

 • Gość: Syfer

  Oceniono 139 razy 127

  Hieny!!! Pamiętam co zrobili ze śp. Waldemarem Milewiczem...brak słów...

 • david_37

  Oceniono 152 razy 122

  Ci modlący i wierzący są najbardziej fałszywi i najbardziej pazerni.

 • Gość: rudawydra

  Oceniono 86 razy 68

  Za tak zwanej komuny, takie hieny cmentarne byłyby wyrzucone na zbity pysk!
  Owszem były i wtedy, ale przynajmniej tę swoją nienawiść, obrzydliwą prawdziwą gębę, bały się pokazać oficjalnie!

 • mikejar

  Oceniono 64 razy 56

  BOJKOT SUPER EXPRESSU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to najlepsza zemsta. Ludzie nie maja zadnego honoru. Ta baba ktora zrobila zdjecia I sprzedala , powinna siedziec.

  WOJTKU , DUZO ZDROWIA !!!!!!!!

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 68 razy 54

  pani modliła się o zdrowie taty... czyli kobiecina z zakonu polskich katoli, co to pokiwają się w niedziele w kościele tak żeby sąsiedzi widzieli, a od poniedziałku do soboty, jad, złodziejstwo, zawiść, obłuda i kompletny brak empatii...
  najgorsze jest to ze gdyby Polacy, tak jak to deklarują na prawo i lewo, byli prawdziwymi chrześcijanami, to nikt by tej gazety do reki nie wziął za takie szubrawstwo... a mogę się założyć że się rozejdzie jak świeże bułeczki

 • Gość: gość

  Oceniono 64 razy 54

  "Osoby", bo ludzie to to nie są, stojące za tą publikacją niech zdychają w samotności.

 • Gość: dabrowa

  Oceniono 63 razy 51

  Wspaniałemu Panu Wojciechowi spokoju, córkom otuchy, a ohydnym żerującym ludziom i tabloidom..:(... słów brak na określenie świństwa!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX