Paulina Młynarska ostro o Małgorzacie Rozenek: Wywaliła z dowodu 10 zbędnych lat. Przesadziła? Przeczytajcie całą wypowiedź

Paulina Młynarska w złośliwy sposób skomentowała wiek Małgorzaty Rozenek.

Małgorzata Rozenek, po występie w "Azji Express" odzyskała sympatię widzów i jest obecnie jedną z najbardziej lubianych w Polsce celebrytek. Paradoksalnie, nie zaszkodził jej nawet konflikt z "koleżanką" z programu, Renatą Kaczoruk i jej partnerem, Kubą Wojewódzkim. Wręcz przeciwnie, to oni są tu postrzegani jako "czarne charaktery" i to oni tracą wizerunkowo.

W całej tej beczce miodu trafiła się jednak łyżka dziegciu, a to za sprawą Pauliny Młynarskiej, znanej z odważnych i bezkompromisowych sądów. Młynarska niedawno bardzo mocno skrytykowała celebrytów biorących udział w "Azji Express", a teraz dostało się od niej personalnie Małgorzacie Rozenek. Nie pierwszy raz zresztą. Tym razem jednak dziennikarka wypomniała jej nie udział w kontrowersyjnym programie, ale... manipulowanie swoim wiekiem.

Skoro już jesteśmy przy celebrytach, cztery lata temu Małgorzata Rozenek-Majdan była jeszcze szczęśliwą panią Kostrzewską-Rozenek i właśnie zaczynała erę porządków na wielką skalę, wywalając przy okazji z dowodu 10 zbędnych lat. Czy w tym wypadku cztery lata to dużo? Nie wiem, ale i tak zazdroszczę - napisała w najnowszym felietonie w "Grazii".

Wiek Małgorzaty Rozenek jeszcze do niedawna był pilnie strzeżoną tajemnicą i przedmiotem wielu, często fantastycznych spekulacji. Jeden z serwisów, analizując studniówkowe zdjęcie z 1988 roku, przedstawiające rzekomo Małgorzatę Rozenek (wtedy Kostrzewską), wydedukował, że musi mieć ona... 46 lat. Rozenek zaprzeczyła i zareplikowała, że to nie ona, ale jej sobowtór.

Bardzo chciałabym poznać moją imienniczkę, która na dodatek jest do mnie podobna. Pani Małgorzato, proszę się do mnie odezwać, bo z wielką przyjemnością zaprosiłabym Panią na obiad - ogłosiła na Facebooku. - Małgorzata Rozenek (według TV po 40., czasem według portali plotkarskich nawet po 50., a prywatnie 38) Miłego dnia! - dodała.

Brzmi wiarygodnie? Kto chce, niech wierzy, kto nie chce, niech nie wierzy.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Komentarze (25)
Małgorzata Rozenek chwalona ze wszystkich stron? Niezupełnie. Paulina Młynarska mocno: Wywaliła z dowodu 10 lat
Zaloguj się
 • Gość: Rob

  Oceniono 18 razy 6

  Ludzie, pomyślcie trochę! chociaż trochę...Przecież gdyby ona faktycznie miała więcej lat to już dawno zgłosiłoby się z 50 osób, które znają ją z młodości, ze szkoły, z podwórka... I przedstawiliby masę dowodów. A jakoś nikt taki się nie pojawia.

 • Gość: Oris

  Oceniono 21 razy 5

  Polska rzeczywistość. Paulina Młynarska - wykształcenie podstawowe - dziennikarka.
  I wszystko jasne.
  A! warto dodać, że ma 45 lat, więc miała sporo czasu na nadrobienie zaległości, ale po co, skoro i tak ją zatrudniono, zamiast kogoś, kto studia skończył, ale nie ma tak znanego nazwiska.

 • Gość: ok

  Oceniono 8 razy 4

  Paulina, zadbaj o siebie, ubierz sie jakoś, uczesz, to też młodziej będziesz wyglądać:)

 • Gość: lok

  Oceniono 3 razy 3

  operacje plastyczne nawet starszą kobietę odmłodzą, zobaczcie CHeer

 • Gość: Greta

  Oceniono 2 razy 2

  Niech Rozenek pokaże prawdziwe zdjęcie ze studniówki

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 1

  jeżeli ma 46 to znaczy że 56

 • Gość: ww

  Oceniono 9 razy 1

  O Jezu, nawet jak by sobie odjęła kilka lat, to co? Jeśli komuś z tym lepiej się żyje, co zresztą nie byłoby takie dziwne, jak w naszym kraju do osoby 40 paroletniej ktoś potrafi napisać , per "stara krowa".... Ciągłe przywalanie się do wieku Rożenek, raczej źle świadczy o przywalaczach... jak się chce komuś dokuczyć, to się powód znajdzie.
  Krystyna Feldman odmładzała się o 10 lat przez całe życie, o czym nawet najbliżsi przyjaciele nie wiedzieli Wydało się dopiero po śmierci, że Pani Krysia nie była 81- latką tylko 91. Co prawda jej kondycja aktorska w rym wieku wzbudza tym większy podziw, to jej kłamstewko, raczej wszystkich rozbawiło, że kokietka taka z tej Krysi i że to urocze. Nikt jej nie rozliczał, nikt nie hejtował, i tak powinno być...
  Więcej życzliwości dla ludzkich słabostek....

 • Gość: Marek

  0

  Wystarczy zobaczyć zdjęcia parę lat w steczkowskie jak wyglądała. Poznała Majdana przy formie i nagle odmładzające o 10 lat .No cóż cuda się zdarzają tylko po co te kłamstwa . Każdy może powiedzieć że studia skończył.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX