Paulina Młynarska krytykuje Lis i Rozenek. "Czuję się zażenowana". Mocne zarzuty

Paulina Młynarska już raz zarzuciła uczestnikom "Azji Express" uprzedzenia i agresję. Teraz znowu w nich uderza.

Paulina Młynarska nie oglądała jeszcze "Azji Express" (jak zresztą my wszyscy, premiera będzie we wrześniu), ale po obejrzeniu zwiastuna nie pozostawiła na nich suchej nitki. Uczestnicy show ostro odpowiedzieli dziennikarce, Hanna Lis zasugerowała, że Młynarska mogła wypowiedzieć się "dla cytowalności", a Radosław Majdan zastanawiał się, czy ma małą wyobraźnię, czy po prostu mało jeździ po świecie.

W kolejnym wpisie na Facebooku Paulina Młynarska podtrzymuje swoje stanowisko i uzupełnia je o polemikę z bohaterami programu.

Wyjdźcie może na chwilę ze swojej bańki i zechciejcie przyjąć do wiadomości, że nie wszyscy w mediach kierują się chęcią bycia cytowanymi, zawiścią i ignorancją. Niektórzy stawiają pytania i to jest też nasza, dziennikarska robota. Wszyscy jak mantrę powtarzacie " Nie bawiłam/em się w biednych, bo nie jestem bogaty/a!". Nie róbcie z tata wariata! Z perspektywy większości mieszkańców Ziemi, wszyscy Europejczycy są bogaci. Bardzo bogaci! Nawet ci, którzy tutaj są biedni. Doskonale o tym wiecie, niektórzy z Was są przecież doświadczonymi dziennikarzami. W dodatku, Haniu, Gosiu, Radku, Agnieszko i Agnieszko, wasz wizerunek w mediach jest mocno powiązany z zamożnością. I to jest ok! Ludzie sukcesu stanowią motywację dla innych. Wolę się zabezpieczyć, bo zaraz znowu będzie, że zazdroszczę: naprawdę uważam, że to fajnie, że stać Was na torebki LV, królewskie wesela, wakacje w luksusowych miejscach i mieszkanie w Konstancinie.
Zapracowaliście na to. Jednak zderzanie takiego właśnie wizerunku ze słowami o byciu "niebogatym", albo żalenie się na trudną sytuację materialną zgrzyta. Stanowi oczywisty dysonans, który ludzie błyskawicznie wyłapują. Wasi polscy odbiorcy, w przeważającej większości borykają się z niskimi płacami, pracą na śmieciówkach i ciągłym brakiem kasy na podstawowe potrzeby, a kiedy zderzymy ten fakt z tym co wiemy o sytuacji materialnej ludzi w Azji, gdzie za głodowe stawki produkowane są nasze drogie markowe markowe ciuchy, mamy zgrzyt jak przy jeżdżeniu styropianem po szkle. Czuję się trochę zażenowana, że trzeba Wam to tłumaczyć - czytamy tam.

Paulina Młynarska dodaje też, że zamierza obejrzeć program i - jeżeli się pomyliła - przyzna się do błędu.

"Azja Express" to program, w którym celebryci mają za zadanie przeżyć za dolara dziennie i pokonać określony odcinek trasy. Nieoczekiwanie szykuje się on na najbardziej kontrowersyjne show tej jesieni: jeszcze nie zostało wyemitowane, a już wzbudza kontrowersje. Tym samym dołącza do "Warsaw Shore" i "Rolnik szuka żony", które - również jeszcze przed emisją - wzbudzały duże emocje.

Odpowiedzi bohaterów "Azji Express" na zarzuty Pauliny Młynarskiej znajdziecie w wideo poniżej.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Komentarze (53)
Paulina Młynarska znowu o "Azji Express". Dostało się Hannie Lis i Radkowi Majdanowi: Czuję się zażenowana"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 6

  ja sie zgadzam z paulina,chociaz za nia nie przepadam,ale pamietam lisice z torebka lv i co?pomyslala gdzie produkuje sie takie cos?czy oni zdaja sobie sprawe co to jest bieda?

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 6

  udawaliście Panstwo biednych,taka jest brutalna prawda,ze to było na chwile.Wkrotce wrociliscie do swoich apartamentowców,w których wisza zyrandole ponoc za 2000funtow.Wielu z was ma posade za rodzinne bądź inne układy.Nalezaloby trochę zejść na ziemiena przykład na rok pobytu w takiej Azji za dolara to i tak luksus.Popieram w pełni wypowiedz pani Mlynarskiej.I uwierzcie Panstwo nikt wam nie zazdrości ja po prostu wstydzę się za was,za te wypowiedzi.Jest to zenujace i brak w tym szczerości.Zejdzcie państwo z tego pseudo Olimpu.Nic szczególnego nie dokonaliście.Zadna z pan nie jest Maria Curie lub pania Ochojska,ktora naprawdę czyni cos dobrego dla wielu.Drodzy państwo trochę pokory bez gwiazdorzenia.

 • fanizymiko

  Oceniono 5 razy 5

  Pani Paulino cofam wszystkie złośliwości jakie o pani napisałem i wypowiedziałem.

  Tym wpisem udowodniła pani jak bardzo się myliłem mając panią za pustą lalkę jadącą na nazwisku. Ale towarzystwo wzajemnego lizania się po jajkach, do którego pani się zwróciła i tak będzie miało problem by zrozumieć co chciała pani przekazać.

 • pan.malowany

  Oceniono 4 razy 4

  Niestety ale wszelkie dysputy nad tym programem, ktorego nazwy nie chce wymieniac ale okresle go jako gowno, spowoduja wieksza, przynajmniej na poczatku, jego ogladalnosc a o to wlasnie tworcom tego gowna chodzi - o ogladalnosc a nie wartosci etyczne czy poznawcze.

 • trilo

  Oceniono 4 razy 4

  Idea tego programu szura po dnie przyzwoitości. Bogaci bawią się podczas programu, korzystająć z dobroci biednych i jeszcze inkasują za to wynagrodzenie. Jeżdżę do Azji ponad 20 lat i wiem, jak tam jest. Szczytem żenady jest, że panny, które na wyjazd zabierają walizę kosmetyków, mają przeżyć za 1 dolara dziennie :) Jeszcze większą żenadą są ich wypowiedzi o tym, że program zmienił ich życie. Prymitywny, odpychający i pozbawiony minimalnej przyzwoitości program. Nie zrobiliście tego, żeby się czegoś dowiedzieć lub doświadczyć, a jedynie dla tego, żeby zarobić. Gardzę wami i mam nadzieję, że program nie da tvn zarobić.

 • Gość: misea

  Oceniono 6 razy 4

  Lis...Rozenek ..Włodarczyk..Szulim...kto przy zdrowych zmysłach chciałby to oglądać?

 • Gość: MDM

  Oceniono 5 razy 3

  Podobno Hania z Tomaszkiem klepią taką biedę, że jak spacerują nad stawem to im kaczki chleb rzucają ;-)

 • Gość: lukki69

  Oceniono 3 razy 3

  Żenujące....kilkoro tępawych celebrytów żartuje sobie z biedy dla kasy i oglądalności TVNu...a Agora to promuje..no ale tępy janusz przed telewizorem,czy komputerem to najlepszy odbiorca i pożyteczny idiota....zresztą widać po polszczyźnie choćby tutejszych redaktorów do czego to wszystko zmierza....do mułu na dnie....

 • faustino1

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo proste nadmuchiwanie balonika tzw. "kontrowersjami"... Aby tylko oglądalność była wielka to toczy się takie besensowne debaty online. Inni to cytują a ludziska, szary tłumek usiędzie przed TV aby pooglądać te wszystkie reklamy jakie TVN im zaserwuje a w przerwach będzie właśnie ten piękny programik o podróżach. Że też ludzie tak dają się nadal robić w balona!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX