"Na Wspólnej". Homoseksualny wątek podzieli przyjaciół. Franek Berg doprowadzi do samobójstwa Czarka?

"Na Wspólnej" nie przestaje zaskakiwać. Wkrótce twórcy serialu poruszą wrażliwy temat homoseksualizmu. Zobacz, którzy bohaterowie zbliżą się do siebie zbyt mocno.

Twórcy polskich seriali coraz częściej poruszają odważne i trudne tematy. Seks, narkotyki, przemoc nie dziwą już chyba nikogo. Teraz przyszedł na czas na odkrywanie swojej seksualności przez młodzież. W kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" Czarek, nowy kolega Franka Berga ze szkolnej drużyny piłkarskiej okaże się gejem. Jak potoczy się wątek?

Zobacz wideo

Franek Berg jest gejem?

Przypomnijmy, że Franek Berg jakiś czas temu zaprzyjaźnił się z Czarkiem. To on stanął w obronie nowego kolegi ze szkoły, kiedy ten był szykanowany przez jednego ze szkolnych "gwiazdorów". Z czasem ich relacja doprowadzi prawie do tragedii.

W jednym z wiosennych odcinków "Na Wspólnej" dojdzie do niezręcznej sytuacji między Bergiem a Czarkiem. Kiedy ten drugi źle odczyta intencje Franka, niespodziewanie go pocałuje. Jednak szybko pożałuje swojej decyzji. Berg niespodziewanie padnie ofiarą żartów ze strony rówieśników. Jego koledzy będą żartować, że jest gejem.

 

Chcąc ratować swoją reputację, postanowi upokorzyć Czarka. Niestety, swoim zachowaniem  doprowadzi do próby samobójczej swojego byłego przyjaciela. Jak się zakończy ten wątek? Dowiemy się już wiosną.

AD

Więcej o: