"M jak miłość" ONLINE. Streszczenie odcinka 1250. Ula wraca!

"M jak miłość". Zobacz, co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu. Emisja odc. 1250 31 października w TVP2 o 20:40.

Zwariowane i pełne marzeń. Siostry i przyjaciółki. Dwie wyjątkowe dziewczyny, które przyszły na świat w różnych domach i prawdziwą rodzinę znalazły dopiero w Grabinie – u Mostowiaków. Zapraszamy na 1250 odcinek "M jak Miłość" i kolejne spotkanie z Natalią (Marcjanna Lelek) oraz Ulą (Iga Krefft)!

W najbliższy poniedziałek Natalia zdobędzie się w końcu na odwagę i. postanowi przenieść się razem z córką do Franka (Piotr Nerlewski). A gdy powie o tym ukochanemu – prosząc, by wieczorem pomógł jej w przeprowadzce – leśnik z wrażenia na chwilę oniemieje.
- Mówisz serio? Popatrz mi prosto w oczy i powtórz to jeszcze raz!
- Wprowadzamy się do ciebie... Ja i Hania.

Tymczasem Ula. znów pojawi się w Polsce - i to w zabójczym, czerwonym kabriolecie! Dziewczyna przyjedzie do kraju po tym, jak straciła w Anglii pracę i znów wpadła w miłosne tarapaty. Z początku ukryje jednak swój powrót przed rodziną i spotka się jedynie z Wernerem (Jacek Kopczyński). Mostowiakówna podziękuje prawnikowi za to, że za granicą pomógł jej załatwić od pracodawcy spore odszkodowanie – za które kupiła wymarzone auto.
Przyjaciel od razu pośle jej ciepły uśmiech:
- Jakie masz dalsze plany?
- Najpierw chcę to wszystko jakoś odreagować, ogarnąć się trochę i spędzić długie, spokojne wakacje w Grabinie... A potem zobaczymy!

Dotarcie do bezpiecznego azylu u Mostowiaków nie będzie jednak łatwe! Po drodze Ula zaszaleje za kierownicą i o mało nie wyląduje w rowie. A w Grabinie powita ją w końcu. szef lokalnej policji.
- Ulka? To ty narobiłaś tego bałaganu?!.
- Ja, panie Staszku... Nie wiedziałam, że ten wózek jest taki szybki.

W finale Ula trafi jednak do domu... a rodzina na jej widok od razu wybuchnie radością.
- I to się nazywa niespodzianka!
- Raczej wejście smoka.
- Ale powiedz, na jak długo przyjechałaś?
- I dlaczego nas nie uprzedziłaś?
- I skąd masz taki piękny samochód?!
Bliscy zasypią dziewczynę pytaniami. I tylko Natalia fachowym okiem oceni zarysowane auto, po czym rzuci cicho:
- Jaki mandat wlepił ci pan Staszek? I dlaczego taki niski?.

Za to chwilę później, wzruszone, dziewczyny znów padną sobie w ramiona – jak za dawnych lat... I Ula opowie w końcu siostrze o swoich problemach - zwłaszcza o tym, jak mężczyzna, z którym związała się w Anglii, złamał jej serce.
- Zerwaliśmy. To znaczy ja go rzuciłam, a potem John... podrzucił mi w pracy świnię i mnie zwolnił.(.) Nie chcę już o tym gadać, nie warto... To po prostu kolejny facet w moim życiu, który mnie zranił, oszukał, zawiódł. Standard! Nie martw się, ze mnie jest twarda sztuka i dam radę.Cieszę się, że przed nami długie, wspólne wakacje.


Tymczasem Natalia wyzna, że chce przeprowadzić się do Franka.

Ula, gdy pozna „dobrą nowinę”, od razu ruszy do akcji! Z groźną miną, Mostowiakówna spojrzy na wybranka Natalii. z którym sama miała niedawno romans
- Słyszałam, że zabierasz do siebie moją siostrę i Hanię?
Jednak, gdy leśnik zblednie. dziewczyna parsknie śmiechem. I sekundę później rzuci, tym razem już szczerze:
- Bardzo wam kibicuję... Ale jeśli skrzywdzisz moją siostrę. zabiję! A w finale Franek zabierze w końcu ukochaną do leśniczówki... Czy młodą parę czeka "happy end" - i wkrótce zobaczymy w Grabinie kolejny ślub? I jak dalej potoczą się losy Uli – po tym, jak wróciła do domu ze złamanym sercem? Odpowiedź tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

Więcej o: