Blake Lively przygotowała dla męża imprezę niespodziankę. Zdjęcia są super, jej życzenia też. Ale to jego podziękowania rozbawiły nas do łez

Ryan Reynolds 23. października skończył 40 lat. Jednak Blake Lively nawet nie wspomniała o tym na swoim Instagramie czy Facebooku. Szykowała dla męża niespodziankę.

Blake Lively i Ryan Reynolds to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych par Hollywood. Aktorka przy mężu promienieje i niedawno urodziła ich wspólne drugie dziecko (prawdopodobnie dziewczynkę, choć żadne z rodziców jeszcze nie potwierdziło informacji). A Reynolds? Gra w filmach, pisze zabawne tweety o ojcostwie. No i skończył 40 lat. Z tej okazji Blake zorganizowała dla niego przyjęcie. Miejsce nie bylo przypadkowe.

 
To w tej restauracji w Bostonie zakochaliśmy się w sobie - napisała pod zdjęciem oznaczając Japończyka, który prowadzi sieć lokali. - W tej samej restauracji, tyle że w Nowym Jorku, kochamy się nadal. Dziękujemy Ci za wspaniałe jedzenie i wspomnienia! Jesteś naszym ulubieńcem. To kolejne szczęśliwe urodziny Ryana. Hej, Reynolds! Lubię Cię totalnie <3 Tylko mówię ;)

Sam Ryan pochwalił się dowcipną fotografią i również podziękował żonie i przyjaciołom za organizację przyjęcia.

 
Najlepsze. Urodziny. Ever - zaczął. - Dzięki mojej żonie, kumpelce, ale też międzynarodowemu szpiegowi Blake Lively. Ogromne podziękowania dla mojej ulubionej restauracji w Nowym Jorku, O ya. I specjalne brawa dla naszych dzieci, które na szczęście nie zepsuły wszystkiego, jak zapewne planowały.

Nie musimy chyba dodawać, że fani gratulowali parze miłości, a Ryanowi życzyli wszystkiego, co najlepszego.

Do życzeń dołączył się wspomniany przez Blake szef kuchni, który także zamieścił okolicznościowy post na Instagramie. 

 
Dużo miłości i sushi! 

Pozostaje nam tylko się dołączyć ;)

Zobacz wideo

JM

Więcej o: