"Barwy Szczęścia" wracają po wakacjach. Kiedy pierwszy odcinek? Co się wydarzy? Jest wątek uchodźców z Syrii

"Barwy Szczęścia" pojawią się w TVP2 już 22 sierpnia. Od tego sezonu serial będzie emitowany pięć razy w tygodniu.

Hubert (Marek Molak) i Klara (Olga Jankowska) przekażą w końcu bliskim radosną nowinę – o tym, że rodzina wkrótce się powiększy.

Amelia (Stanisława Celińska) zostanie za to szczęśliwą panną młodą – i żoną Tomasza (Kazimierz Mazur). A tuż przed ślubem spełni się jej największe marzenie... bo na uroczystości zjawi się jej syn Bruno (Lesław Żurek)! Przystojny biznesmen spróbuje zapomnieć o błędach matki i przyjedzie do urzędu, by towarzyszyć jej w tak ważnym dniu A na ślubie kolejny raz spotka Bożenę (Marieta Żukowska). Jak bardzo oboje się do siebie zbliżą – po tym, jak zostaną w końcu rodziną?

Tymczasem w związku Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) pojawią się czarne chmury. Sadowski zacznie naciskać na ukochaną, by przenieśli się do Otwocka i zamieszkali z jego rodzicami. Górka jednak odmówi...

Trudne chwile czekają Sabinę (Barbara Kurzaj) i Andrzeja (Bartłomiej Nowosielski), bo sąd podejmie w końcu decyzję w sprawie opieki nad Mają... Czy Tomalowie utracą przybraną córkę?

Gdy rozprawa dobiegnie końca, na Sabinę spadnie za to kolejny cios - bo Kajtek (Jakub Dmochowski) wyzna matce, że jego dziewczyna (w roli Oliwki – Wiktoria Gąsiewska) zaszła w ciążę!
Rodzice Oliwki (w tej roli Anna Grycewicz i Arkadiusz Janiczek – po raz pierwszy w serialu ”Barwy szczęścia” w odcinku 1479) postanowią zmusić dziewczynę, by poddała się aborcji...

Problemy nie ominą również Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Adriana (Sambor Czarnota), bo na ich drodze znów stanie Lara (Malwina Turek). Dziewczyna najpierw będzie starała się o ponowne przyjęcie do pracy w szpitalu a później spróbuje popełnić samobójstwo! W dodatku rywalka wyzna Iwonie, że była z jej narzeczonym w ciąży. Czy młoda lekarka uwierzy w jej słowa i zerwie zaręczyny ze Świderskim?

A co u serialowej Marty (Katarzyna Zielińska)? Dziennikarka kolejny raz spróbuje pomóc Marlenie (Magdalena Grąziowska), gdy w pobliżu znowu pojawi się jej brat Marcel (Kamil Maćkowiak). Mężczyzna poprosi Nowacką o pieniądze A gdy ich nie dostanie, wybuchnie wściekłością – i najpierw zaatakuje na ulicy małą Zuzię, a później Walawską! Czy Marta zdoła się przed nim obronić?

Tuż po wakacjach Basia (Sławomira Łozińska) postanowi... przyjąć do swojego domu rodzinę z Syrii. Lokalny proboszcz będzie tą decyzją zachwycony, ale nie wszystkim mieszkańcom Zacisznej spodobają się nowi sąsiedzi.

Bo jeszcze wydarzy się w "Barwach szczęścia"? Odpowiedź wkrótce Tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!
 

Więcej o: