"M jak miłość". Marek wyprawi wesele-niespodziankę! [ZDJĘCIA]

Zapraszamy na 1174 odcinek "M jak Miłość", w którym spełni się romantyczne marzenie Ewy (Dominika Kluźniak) i w Grabinie odbędzie się kolejne wesele!

Kolejny odcinek " M jak miłość " zacznie się od rozmowy Mostowiakowej z Ulą (Iga Krefft). Ewa wyzna pasierbicy, że - po kameralnym ślubie, który odbył się w szpitalu - nadal marzy o tym, by zatańczyć na swoim weselu. Ale jej mąż jest tak zajęty pracą, że o imprezie nie ma mowy.

Wasz ojciec cały czas mnie zbywa - Mostowiakowa, rozczarowana, pokręci tylko głową. - Gdzieś dzwoni, coś załatwia, chodzi jak nakręcony, a żonę ma generalnie w nosie! Z dziesięć razy obiecywał mi to zaległe wesele i za każdym... spektakularna klapa!

A siostry Mostowiak od razu ruszą do akcji! Najpierw dziewczyny zadzwonią do Anny (Tamara Arciuch):

Mamy z Natką taką sprawę, a właściwie wielką prośbę   Kochana cioteczko, najlepsza na świecie...
O nie, już się boję No? O co tym razem chodzi?

A następnie wciągną do swojego planu Marka (Kacper Kuszewski) Kilka godzin później Gruszyńska poprosi Ewę, by pomogła jej podczas mierzenia ślubnej sukni. Mostowiakowa od razu zauważy w siedlisku piękne dekoracje Ale kuzynka okłamie ją mówiąc, że to "próba generalna" przed jej weselem z Wernerem (Jacek Kopczyński). Tymczasem Ewa zgodzi się zastąpić manekin krawcowej. Na prośbę Anny założy sukienkę, którą przyjaciółka - rzekomo - kupiła na swój ślub. Tak, by można było zrobić ostatnie poprawki. Jednak Gruszyńska, zamiast upinać szpilki, nagle wyśle ją z powrotem do ogrodu.

O Boże, ale ze mnie gapa! Zostawiłam w ogrodzie aparat, przyniesiesz? Zanim zdejmiesz kieckę, zrobimy zdjęcie, tak będzie najprościej Przecież nie będziesz się dziesięć razy przebierać Biegnij, no ruchy!

A na zewnątrz ukochaną powita Marek Z pełnym zachwytu uśmiechem - i całą rodziną w tle!

Ślicznie wyglądasz Mostowiak zaśpiewa dla żony jej ulubioną piosenkę Później chwyci Ewę w ramiona i oboje zawirują na parkiecie...  Weselni goście, obserwując "państwa młodych", będą zachwyceni! Zwłaszcza Ula i Natalka (Marcjanna Lelek) - które całą imprezę zorganizowały. Zabawa w siedlisku potrwa przez kilka godzin.

Wieczorem Marek wyzna Ewie, że ma jeszcze jedną niespodziankę i najbliższą noc oboje spędzą w siedlisku, w pokoju dla nowożeńców. Mostowiak chwyci ukochaną na ręce - choć Ewa spróbuje protestować.

Nie trzeba, daj spokój twój kręgosłup...
Co tam kręgosłup... Chciałaś romantyzmu, to proszę bardzo!

A co wydarzy się w finale? Ciekawych zapraszamy przed telewizory Emisja odcinka numer 1174 już 16 listopada

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.