"Na Wspólnej". Odcinek 2075 już w środę 27 maja na TVN o godz. 20.10. Norbert odkrywa wielką tajemnicę Michela!

W 2075 odcinku "Na Wspólnej" Sandra coraz bardziej przykuwa męską uwagę. Zarówno Norbert, jak i Michel nie mogą oderwać oczu od pięknej i atrakcyjnej kuzynki Bruna.

W " Na Wspólnej " okazuje się, że dziewczyna jest bardziej zainteresowana Michelem. Chcąc zbliżyć się do niego, prosi o lekcje francuskiego. Norbert nie zamierza się jednak poddawać. By skompromitować rywala zaczyna szukać na niego haków. I tak odkrywa wielką tajemnicę Michela.

Norbert robi co może, żeby poderwać Sandrę. Ta jednak zupełnie nie jest chłopakiem zainteresowana. Wyraźnie daje także Norbertowi do zrozumienia, że dla niej liczą się pieniądze. I dlatego na jej celowniku jest Michel. Sandra wdzięczy się do przystojnego Francuza i prosi, aby pouczył ją francuskiego. Norbert szaleje z zazdrości. Postanawia znaleźć "haka" na konkurenta. Przeszukuje jego rzeczy i znajduje kasetkę z dokumentami. Jest w szoku, gdy odkrywa, że Michel to tak naprawdę Michaił z Białorusi.

Czy Norbert wykorzysta swoje odkrycie do walki o Sandrę? Dlaczego Michel okłamywał wszystkich? Czy, w tej sytuacji, będzie musiał znaleźć sobie inne mieszkanie?

2075 odcinek "Na Wspólnej" już w środę, 27 maja o godz. 20.10 na TVN.

Zobacz wideo

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.