"Bobbi Kristina się obudziła", twierdził ojciec. Teraz babcia zaprzecza: Możemy liczyć tylko na cud

Jak ogłosił parę dni temu ojciec Bobbi Brown, jego córka wybudziła się ze śpiączki. Informacje podane przez babcię nastolatki są zdecydowanie mniej optymistyczne.

"Bobbi się obudziła. Patrzyła na mnie!" - tymi słowami wypowiedzianymi na koncercie w Dallas Bobby Brown uradował rzesze fanów czekając na dobre informacje o stanie zdrowia córki Whitney Houston. Niestety, radość okazało się przedwczesna. Inne źródła z otoczenia rodziny donosiły, że sytuacja pozostała bez zmian. Tę wersję potwierdziła w poniedziałek babcia nastolatki w rozmowie z magazynem "People". Jedno jest pewno - dziewczyna faktycznie została odłączona od aparatury i jest w stanie samodzielnie oddychać.

Bobbi Kristina została już wybudzona ze śpiączki farmakologicznej, ale ciągle oddycha przy pomocy rurki tracheotomijnej. Zdaniem lekarzy ma nieodwracalne uszkodzenia mózgu i nie reaguje na bodźce. Spotkania z lekarzami i ich przekonanie, że w tym stanie może pozostać do końca życia są dla mnie bardzo zasmucające. W tym momencie możemy liczyć tylko na cud - powiedziała Cissy Houston w rozmowie z "People".

Córka Whitney Houston została znaleziona nieprzytomna w wannie w swoim domu pod koniec stycznia tego roku. Od tamtego czasu znajduje się w szpitalu, gdzie przez ponad 3 miesiące była utrzymywana w stanie śpiączki farmakologicznej. Policja poszukiwała w jej domu narkotyków, sprawdzała też ewentualny udział w "wypadku" osób trzecich. Żaden z tych tropów nie potwierdził się.

Bobbi Kristina BrownBobbi Kristina Brown Pr Photos

Pr Photos

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: