Pamiętacie Menę Suvari z "American Beauty? Paparazzi przyłapali ją bez makijażu i w legginsach. "Przeszła na ciemną stronę"

W wygodnych legginsach i luźnej kurtce z nadrukiem moro, aktorka nie przypominała gwiazdy znanej z czerwonych dywanów i przede wszystkim z filmu, w którym pobudzała zmysły, a w najważniejszej scenie wystąpiła okryta jedynie płatkami róż. Gdy paparazzi przyłapali Menę Suvari na zakupach, brytyjski portal bił na alarm: 'przeszła na ciemną stronę mocy'. Nie martwcie się jednak, nowy wizerunek to - przynajmniej częściowo - efekt nowej roli. Aktorka wcieli się w rolę demona.
 Mena Suvari Mena Suvari East News/ Forum

Mena Suvari

Tak, gwiazdy też chodzą na zakupy i też zakładają wygodne ubrania i pokazują się bez makijażu. Jednak kiedy rzecz tyczy się seksownej aktorki, która w naszej świadomości zapisała się jako uwodzicielska nastolatka w słynnej scenie z "American Beauty", sprawa faktycznie może być nieco szokująca. A przynajmniej była taka dla brytyjskiego portalu.  35-letnia Mena Suvari robiła w piątek spożywcze zakupy w supermarkecie w West Hollywood. W wygodnym i codziennym stroju i bez makijażu w niczym nie przypominała seksownej uwodzicielki. "Daily Mail" był wstrząśnięty. Tekst zatytułował.

Czy to Mena Suvari? Gwiazda "American Beauty" była nie do rozpoznania, kiedy przeszła na ciemną stronę z ufarbowanymi na czarno włosami i bez makijażu.
 Mena Suvari Mena Suvari East News/ Forum

Mena Suvari

Różnica pomiędzy tym, jak aktorka prezentuje się na czerwonym dywanie, a w wersji codziennej jest faktycznie ogromna. Tak (po lewej) Suvari wyglądała na oficjalnej imprezie w sierpniu zeszłego roku. Na oficjalnych wyjściach podkreśla swoją figurę opiętymi i seksownymi kreacjami, na co dzień zaś wygląda na to, że nie zawraca sobie głowy swoim strojem. Aktorko długo zachowywała młodzieńczy wygląd, jednak jak sama podkreśla, czuła, że ma "starszą duszę". Taki punkt widzenia nie dziwi, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że w wieku 7 lat zaczęła być modelką, a w "American Beauty" wystąpiła jako 19-latka.

Naprawdę czuję, jakby przeżyła kilka żyć. Trudno mi uwierzyć, że skończyłam dopiero 33 lata - mówiła w 2012 roku w "Daily Mail".
 Mena Suvari Mena Suvari PR Photos/ Forum

Mena Suvari

Na czerwonym dywanie twarz Suvari prezentuje się zgoła inaczej - aktorka wybiera perfekcyjny, choć nie przesadny makijaż, dzięki czemu wygląda promiennie.Zmieniła też ostatnio kolor włosów, czerń niestety jej nie służy - wygląda na zmęczoną, a odcień gryzie się z jej alabastrową cerą. Nowy wizerunek Suvari i "przejście na ciemną stronę" nie jest jednak przypadkowy. Aktorka gra bowiem w nowym serialu "For South Of Hell", w którym wciela się w rolę Marii, kobiety walczącej z życiowymi demonami, zarówno dosłownie jak i w przenośni. Maria ma kłopoty, ale jednym z nich jest mieszkający w niej demon o imieniu Abigail. Jak można się domyślić, Suvari wcieli się również z rolę demona.

Mena Suvari Mena Suvari Forum/ Materiały prasowe

Mena Suvari

Ogromną popularność przyniosła jej oczywiście rola uwodzicielskiej nastolatki w "American Beauty" z 1999 roku u boku Kevina Spacey. Któż z Was nie pamięta słynnej sceny, w której jej zgrabne ciało było okryte jedynie płatkami róż? W tym kontekście nie dziwi nas, że portal "Daily Mail" był w szoku, gdy zobaczył jej ostatnie zdjęcia. Mimo tego, że aktorka ma dziś pełniejsze kształty, słynie z tego, że ma bzika na punkcie zdrowego odżywiana i uwielbia warzywne soki. Nie bez znaczenia jest fakt, że gdy paparazzi zrobili jej zdjęcia, robiła zakupy w sklepie ze zdrową zywności.

Wychowałam się z przekonaniem "jesteś tym, co jesz". Moi przyjaciele nazywają mnie"Dr Suvari". Zresztą nic dziwnego, bo mój ojciec był lekarzem, a mama pielęgniarką. Myślę, że mamy wiele problemów zdrowotnych, których byśmy uniknęli, gdybyśmy prowadzili zdrowy, czysty tryb życia. Jednym z najlepszych doświadczeń, jakie przezyłam było oczyszczenie w ciągu 5 dni organizmu, pijąc tylko soki. Naprawdę zmieniło mnie to na lepsze - mówiła w Msinthebiz.com.
Mena Suvari Mena Suvari PR Photos/ Forum

Mena Suvari w 2002 i 105 roku

Wcielenie się rolę seksownej nastolatki zobowiązuję, nawet jeśli miało to miejsce kilkanaście lat temu. Suvari wystąpiła także w "American Pie" z 1999 roku, gdzie zagrała Heather. Na to wspomnienie również powołał się brytyjski portal.

Mena miała starannie wydepilowała brwi, ale wygląda na to, że nie nałożyła makijażu, a jej twarz była kontrastem do tego, jak wyglądała w swoich wcześniejszych rolach. W młodości jej znakiem rozpoznawczym był mocny makijaż, zwłaszcza w słynnej roli nastoletniej fantazji w "American Pie" - czytamy w "Daily Mail".
Na wielkie wyjścia Suvari wybiera kreacje podkreślające jej kształty. Jedną z jej ulubionych marek jest jest Alice + Olivia. Na wielkie wyjścia Suvari wybiera kreacje podkreślające jej kształty. Jedną z jej ulubionych marek jest jest Alice + Olivia. "Ona wie, co lubię. Jej sukienka to połączenie mody i szyku, jest wygodna i łatwa do noszenia - zabawna i inna. Kocham jej łączenie faktur i kolorów" - mówiła w Menasuvarifan.com. East News/ PR Photos

Mena Suvari

Na wielkie wyjścia aktorka wybiera kreacje podkreślające jej nieco pełniejsze kształty. Jedną z jej ulubionych marek jest jest Alice + Olivia.

Ona wie, co lubię. Jej sukienka to połączenie mody i szyku, jest wygodna i łatwa do noszenia - zabawna i inna. Kocham jej łącznie faktur i kolorów - mówiła w Menasuvarifan.com.
Aktorka ostatnio nieco się zaokrągliła. Tak prezentowała się w 2012 i 2015 roku. Zawsze jednak przywiązywała wagę do zdrowego odżywiania. Aktorka ostatnio nieco się zaokrągliła. Tak prezentowała się w 2012 i 2015 roku. Zawsze jednak przywiązywała wagę do zdrowego odżywiania. "Wierzę, że wiele zależy od diety i rodzaju żywności. Od jakiś 8-9 miesięcy stosuję dietę zgodną z moją grupą krwi i widzę spore zmiany. Uwielbiam też przebywać na dworze: jogging, jeżdżenie na rowerze, wspinaczkę. Wierzę, że każdy ma swój typ treningu, który sprawia mu największą przyjemność. Np. ja kocham jogę, ale po wielu próbach doszłam do wniosku, że nie jestem typem joginki, zdecydowanie wolę jogging!" - mówiła w 2013 roku w Msinthebiz.com. PR Photos/ Forum

Mena Suvari w 2012 i 2015 roku

Aktorka ostatnio nieco się zaokrągliła. Tak (po lewej) prezentowała się zaledwie 3 lata temu. Mimo tego zawsze zwracała uwagę na to, co je.

Wierzę, że wiele zależy od diety i rodzaju żywności. Ostanio od jakiś 8-9 miesięcy stosuje dietę zgodną z moją grupą krwi i widzę spore zmiany. Uwielbiam też przebywać na dworzu: jogging, jeżdzenie na rowerze, wspinaczkę. Wierzę, ze każdy ma swój typ treningu, który sprawia mu największą przyjemność. Np. ja kocham jogę, ale po wielu próbach doszłam do wniosku, że nie jestem typem joginki, zdecydowanie wolę jogging! - mówiła w 2013 roku w Msinthebiz.com.
Tak wyglądała w 2012 roku i 2015 roku. Tak wyglądała w 2012 roku i 2015 roku. PR Photos/ Forum

Mena Suvari w 2002 i 2015 roku

Tak zmieniła się od 2012 roku.

A tak prezentowała się w 2002 i 2014 roku. Jako nastolatka była bardzo szczupła, z czasem jej figura stała się nieco pełniejsza. A tak prezentowała się w 2002 i 2014 roku. Jako nastolatka była bardzo szczupła, z czasem jej figura stała się nieco pełniejsza. PR Photos

Mena Suvari w 2002 i 2014 roku

Kontrast jest tym większy, że jako nastolatka była bardzo szczupła. Z czasem przybywające kilogramy zaczęła maskować luźnymi kreacjami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.