Jako gospodyni balu musiała zrobić dobre wrażenie. Wybrała ryzykowną suknię i... To chyba pierwsza gwiazda, która dobrze wygląda w satynie

Riri chyba nikomu nie kojarzy się z klasyczną elegancją. Może to i dobrze, bo wiedząc, że zaszczyci swoją obecnością jakąś imprezę, zupełnie nie wiemy, czego się spodziewać. Jednak tym razem obyło się bez nagości i "ulicznego stylu".

"Shin' bright like a diamond" - śpiewała Barbadoska dwa lata temu i chyba w końcu postanowiła wziąć sobie do serca słowa hitu. Po kontrowersyjnych stylizacjach i "świeceniu" na czerwonym dywanie niemal gołym ciałem , (żeby nie powiedzieć tyłkiem ), Rihanna postawiła na styl rodem z bajek Disneya. I wyglądała pięknie!

Gwiazda wybrała różową suknię od Zaka Posena, do której dobrała okazałą biżuterię Chopard. Większość gwiazd w satynowej kreacji wygląda niekorzystnie - ten materiał potrafi sprawić, że, nawet u bardzo szczupłej osoby, na zdjęciach widać spory brzuszek i inne krągłości, których w rzeczywistości nie ma. Ale Rihanna i satyna najwyraźniej są dla siebie stworzone - gwiazda wyglądała świetnie i na pewno nikt nie dopatrzy się na jej zdjęciach ciążowego brzucha.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Riri po raz pierwszy zorganizowała "Diamond Ball", by uczcić działalność swojej fundacji. Na imprezie oprócz gwiazd pojawił się również dziadek Barbadoski.

O zdanie na temat stylizacji Rihanny spytała internautów Maffashion. Gdy pokazała zdjęcia z balu na swoim Facebooku , fani blogerki mieli na ten temat różne opinie:

RihannaRihanna Facebook.com/Maffashion Facebook.com/Maffashion

A jak Wam się podoba?

jus

Podoba Ci się Rihanna w różowej sukni?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.